Zamknij

Alicja Bechleda Curuś odbiera nagrodę w Miami w sukni Macieja Zienia

Redakcja
11.02.2019 13:02
Alicja Bachleda Curuś nagrodzona za promowanie polskiej kultury w USA
fot. Instagram.com/ Alicja Bachleda Curuś

Alicja Bachleda Curuś, choć na co dzień mieszka w Los Angeles, nie zapomina o Polsce. Bierze udział w polskich projektach i promuje również rodzimą modę. 35-letnia aktorka, odbierając nagrodę w Miami, zaprezentowała się w sukni z kolekcji Macieja Zienia.

Alicja Bachleda Curuś nagrodzona za promowanie polskiej kultury

Alicja Bachleda Curuś pokazuje na swoim Instagramie migawki ze swojego życia zawodowego i prywatnego, choć próżno szukać na jej profilu zdjęć z nowymi partnerami. Z kolei bardzo chętnie opowiada w mediach społecznościowych o sprawach zawodowych i sukcesach. Takim niewątpliwie jest otrzymanie nagrody podczas gali Amerykańskiego Instytutu Kultury Polskiej w Miami.

Alicja Bachleda Curuś promuje też polską modę

35-letnia gwiazda została nagrodzona za propagowanie kultury Polski w USA.

Jestem zaszczycona nagrodą za promowanie Polski poprzez kulturę. Dziękuję Amerykańskiemu Instytutowi Kultury Polskiej w Miami za tak wzruszające wyróżnienie!”  napisała na Instagramie. Również w stylizacji aktorki można dostrzec polski akcent, bo Alicja postawiła na długą, czerwoną suknię z kolekcji Macieja Zienia. Gwiazda tym samym promuje nie tylko polską kulturę, ale również i modę.

RadioZET.pl/ SW