Zamknij

Alicja Nauman, córka Pauliny Młynarskiej, nago. Rozebrała się w słusznym celu

Sylwia Wamej
21.08.2019 14:03
Alicja Nauman, córką Pauliny Młynarskiej
fot. Tricolors/ East News

Alicja Nauman, córka Pauliny Młynarskiej, pokazała się nago na instagramowym profilu. 28-latka zrobiła to, aby zwrócić uwagę na ważny problem społeczny. Chodzi o plastik, który zalewa naszą planetę.

Córka Pauliny Młynarskiej nago

Alicja Nauman, 28-letnia córka Pauliny Młynarskiej, rozebrała się na swoim Instagramie. Latorośl dziennikarki Pauliny Młynarskiej zapozowała nago w otoczeniu plastikowych worków, co miało zwrócić uwagę na ważny problem społeczny. Chodzi o wszechobecny plastik, który wręcz zasypuje planetę. Alicja zamieściła podobne zdjęcia jak Anja Rubik. Na profilu polskiej top modelki również goszczą zdjęcia, na których pozuje rozebrana w otoczeniu plastikowych butelek i worków.

Alicja Nauman: Kim jest córka Pauliny Młynarskiej?

Alicja Nauman lubi angażować się w akcje społeczne, m.in. w happeningi polityczne i sama siebie określa jako artystkę performance, tancerkę, choreografkę oraz „aktywistkę queer-anti-fascism”. Na jej profilu można zobaczyć mnóstwo zdjęć z akcji społecznych i happeningów.

Pod serią ostatnich nagich zdjęć pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jeden z nich zostawił ciocia Alicji — Agata Młynarska. „Bardzo przejmujące, wymowne i poetyckie” – skomentowała dziennikarka.

RadioZET.pl/SW