Zamknij

Amy Schumer została mamą. „To nasze royal baby”

Sylwia Wamej
07.05.2019 15:00
Amy Schumer
fot. Instagram.com/ Amy Schumer

Amy Schumer po raz pierwszy została mamą. 37-letnia aktorka opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym pochwaliła się maleństwem. „To nasze royal baby” – napisała szczęśliwa mama.

Amy Schumer urodziła

Amy Schumer i jej mąż Chris Fisher powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Narodziny syna amerykańskiej aktorki zbiegły się z porodem Meghan Markle. „To nasze royal baby” – zażartowała aktorka pod postem, w którym wstawiła zdjęcie z maleństwem i mężem u boku.

Ciąża Amy Schumer nie należała do najłatwiejszych

Amy od początku relacjonowała w mediach społecznościowych swoją ciążę, która wcale nie była łatwa. Aktorka borykała się w drugim trymestrze z nieprzyjemnymi dolegliwości. 37-latka cierpiała niepowściągliwe wymioty ciężarnych. W pewnym momencie musiała trafić do szpitala. Na szczęście wszystko skończyło się pomyślnie i aktorka urodziła zdrowego synka. W komentarzach nie zabrakło gratulacji od fanów, również tych ze środowiska show-biznesu. Szczęśliwego porodu pogratulowali Amy m.in. Demi Lovato, Sarah Jessica Parker i Jennifer Garner. Mężem aktorki jest kucharz Chris Fisher. Para pobrała się w lutym 2018 roku.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW