Zamknij

Andrzej Grabowski szczerze o swoim życiu uczuciowym. Smutne wyznanie aktora

Patrycja Chudolińska
17.12.2019 12:47
Andrzej Grabowski
fot. Adam Jankowski/REPORTER

Andrzej Grabowski ma na swoim koncie dwa małżeństwa zakończone rozwodem. W rozmowie z dwutygodnikiem "Gala" aktor "Świata według Kiepskich" ujawnił sekrety swojego życia uczuciowego.

Andrzej Grabowski o swoich małżeństwach

Andrzej Grabowski, znany z serialu "Świat według Kiepskich", nie miał szczęście w miłości. Aktor był dwukrotnie żonaty. Jego pierwszą wybranką była Anna Tomaszewska, z którą doczekał się dwóch córek. Po rozwodzie związał się z Anitą Kruszewską, jednak ich małżeństwo również nie przetrwało próby czasu.

Aktor w rozmowie z "Galą" zdradził, dlaczego zakończyło się jego pierwsze małżeństwo. Okazuje się, że wpływ na to miała ciągła praca na planie.

- Na pewno moje pierwsze małżeństwo rozleciało się przez tę pracę (...) Każdy, kto przeżył tyle lat, ma bagaż. Ale jeżeli pani zapytałaby, czy chciałbym mieć taki, to prawdopodobnie wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja ją kocham. Ale mnie się to nie udało - wyznał ze smutkiem.

Andrzej Grabowski nie wie, czy ożeni się po raz trzeci.

- Skąd mam wiedzieć? Jedno wiem - na pewno umrę i to mogę pani obiecać - dodał.

Andrzej Grabowski schudł 40 kilogramów

Podczas wywiadu odtwórca roli Ferdka ze "Świata według Kiepskich" odniósł się również do swojej drastycznej metamorfozy. Aktor po zabiegu zmniejszenia żołądka schudł ponad 40 kilogramów. Podkreśla, że zrobił to przede wszystkim dla zdrowia.

- Trzeba mieć odwagę, żeby będąc zdrowym człowiekiem, tyle że ważącym 140 kilogramów, zdecydować się iść pod nóż i wyciąć żołądek na stałe, bo już nie odrośnie. Wielu moich kolegów, którzy nie mogą sobie poradzić z tuszą, nie robi tego, bo się boją, że umrą na stole. (...) [Zrobiłem tę operację] przede wszystkim z powodu zdrowia, nie próżności - zdradza Grabowski.

Przyznał jednak, że bycie atrakcyjnym dla kobiet również jest dla niego istotne.

Zagłosuj

Lubisz oglądać "Świat według Kiepskich"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/PCh