Zamknij

Andrzej Piaseczny złośliwie o reprezentacji Polski

Redakcja
27.06.2018 13:20
Andrzej Piaseczny złośliwie o reprezentacji Polski
fot. EAST NEWS

Nie milkną głosy w sprawie występu polskich piłkarzy na mundialu w Rosji. Złośliwego komentarza nie odmówił też sobie Andrzej Piaseczny. Na swoim profilu na Instagramie opublikował prześmiewczy filmik.

Już jutro, o godzinie 16 ostatni występ Polaków na mundialu w Rosji, czyli mecz Polska-Japonia. Nasza reprezentacja będzie miała możliwość odkupienia win po dwóch przegranych w słabym stylu meczach. Tymczasem nie milkną komentarze dotyczące zawodników reprezentacji, z czego wiele jest bardzo krytycznych. Naszej kadry nie oszczędził również Andrzej Piaseczny, zrobił to jednak ze znanym sobie poczuciem humoru.

Reprezentacyjne przeceny

Piosenkarz postanowił na swoim profilu na Instagramie skomentować sytuację związaną z występami polskich piłkarzy i trenera w różnego rodzaju kampaniach reklamowych. Opublikował krótki film, w którym prorokuje, jak wyniki sportowe przełożą się na ceny reklamowanych przez sportowców produktów. Zachowuje jednak zdrowy dystans także do wpadek w swojej karierze. Porównuje występ Polski na mundialu do swojego niezbyt udanego występu na festiwalu Eurowizji w 2001 roku.

„Jakże Vistula zostanie przeceniona. I Oshee pójdzie w dół. I co tam jeszcze było? To co ma niższe ceny! Cholera, wszystko to teraz będziecie mogli kupić za bezcen. Ze względu na naszą reprezentację”.

Sam post został dodatkowo opatrzony hasztagami znanych marek, które wykorzystywały do promocji wizerunki piłkarzy polskiej reprezentacji.

Zdania internautów na temat żartu Piasecznego są podzielone. Część chwali poczucie humoru artysty, część zaś broni sportowców i wytyka piosenkarzowi złośliwość i chęć wypromowania własnej osoby. Nie zmienia to faktu, że post został w ciągu dwóch dni wyświetlony ponad 16 tysięcy razy.

RadioZET.pl/MF