Zamknij

Andrzej Przeradzki nie żyje. Krystyna Janda przekazała tragiczną wiadomość

Patrycja Chudolińska
04.12.2019 12:43
Krystyna Janda
fot. Tomasz Urbanek/East News

Andrzej Przeradzki nie żyje. Mąż Magdy Umer zmarł w wieku 70 lat po długiej walce z chorobą. Tragiczną wiadomość o śmierci przekazała Krystyna Janda.

Andrzej Przeradzki nie żyje

Nie żyje Andrzej Przeradzki, mąż znanej artystki i wokalistki Magdy Umer. Mężczyzna 6 lat temu doznał udaru i od tamtego czasu miał problemy ze zdrowiem. W ostatnich latach przeżył również dwa wylewy. Zmarł w wieku 70 lat, a informację o jego odejściu przekazał jego syn Franciszek Przeradzki.

Śmierć Andrzeja Przeradzkiego mocno poruszyła również Krystynę Jandę. Przyjaciółka Magdy Umer zdecydowała się opublikować bardzo prywatny, wzruszający wpis.

Krystyna Janda przeżywa trudne chwile

Wiadomość o śmierci Przeradzkiego przekazała również Krystyna Janda, przyjaciółka Magdy Umer. Ostatnie miesiące były dla niej szczególnie trudne – aktorka pożegnała wiele bliskich jej osób.

Co za koszmarny rok! Śmierć Zuzi Łapickiej, śmierć mojej mamy, za dwa dni pogrzeb Andrzeja męża Magdy Umer. Po drodze choroby i smutki wśród przyjaciół i znajomych, na dokładkę to wszystko, co dzieje się dookoła w kraju. Ciężka sytuacja starych aktorów i z leczeniem i z dniem codziennym. Bezbronność i bezradność – napisała w krótkim wpisie.

Andrzej Przeradzki był przedsiębiorcą i inżynierem. Pasją, której poświęcał najwięcej czasu, było nurkowanie. Fani Krystyny Jandy i Magdy Umer składają kondolencje rodzinie i bliskim.

RadioZET.pl/PCh