Zamknij

Aneta Kręglicka pokazała syna. Internauci: "Przystojniak"

Sylwia Wamej
16.09.2019 16:33
Aneta Kręglicka
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Aneta Kręglicka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie syna. Jak się okazuje, latorośl byłej Miss Świata opuszcza rodzinny dom i wyjeżdża na studia za granicą. Aneta Kręglicka nie ukrywa, że jest tym bardzo przejęta.

Aneta Kręglicka pochwaliła się synem na Instagramie

Aneta Kręglicka opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała nastoletniego syna - Aleksandra. Fotografii towarzyszy emocjonalny opis. Jak się okazuje, syn byłej Miss Świata wyprowadza się z domu. Będzie studiować za granicą, co dla Anety z jednej strony jest powodem do dumy, a z drugiej, czasem tęsknoty.

"Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc... leć wysoko" -napisała gwiazda.

Syn Anety Kręglickiej chce być biznesmenem

W komentarzach pod zdjęciem internauci dzielili się swoimi historiami związanymi z wyprowadzką dzieci, ale również komplementowali urodę syna Aleksandra. "Jaki piękny" - napisała Karolina Szostak , "Pani Anetko, obawy i tęsknotę przysłoni uczucie dumy i spokoju! Jestem przekonana!"  - pisali wielbiciele Kręglickiej. Aneta Kręglicka jakiś czas temu mówiła w wywiadzie, że syn chciałby zostać biznesmenem. Mimo że ma urodę modela, podobno nie jest zainteresowany karierą w świecie modelingu i show-biznesu.

Zagłosuj

Masz dobre relacje z rodzicami?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW