Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Aneta Kręglicka pokazała syna. Internauci: "Przystojniak"

16.09.2019 16:33

Aneta Kręglicka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie syna. Jak się okazuje, latorośl byłej Miss Świata opuszcza rodzinny dom i wyjeżdża na studia za granicą. Aneta Kręglicka nie ukrywa, że jest tym bardzo przejęta.

Aneta Kręglicka fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Aneta Kręglicka pochwaliła się synem na Instagramie

Aneta Kręglicka opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała nastoletniego syna - Aleksandra. Fotografii towarzyszy emocjonalny opis. Jak się okazuje, syn byłej Miss Świata wyprowadza się z domu. Będzie studiować za granicą, co dla Anety z jednej strony jest powodem do dumy, a z drugiej, czasem tęsknoty.

"Paryż wrzesień 2019. Ten rok, to u mnie wiele emocji. Teraz, kolejny szczególny moment, mój syn wyfruwa z domu. Mam mieszane uczucia, cieszę się i smucę jednocześnie. Ale cóż, taka kolej rzeczy więc... leć wysoko" -napisała gwiazda.

Syn Anety Kręglickiej chce być biznesmenem

W komentarzach pod zdjęciem internauci dzielili się swoimi historiami związanymi z wyprowadzką dzieci, ale również komplementowali urodę syna Aleksandra. "Jaki piękny" - napisała Karolina Szostak , "Pani Anetko, obawy i tęsknotę przysłoni uczucie dumy i spokoju! Jestem przekonana!"  - pisali wielbiciele Kręglickiej. Aneta Kręglicka jakiś czas temu mówiła w wywiadzie, że syn chciałby zostać biznesmenem. Mimo że ma urodę modela, podobno nie jest zainteresowany karierą w świecie modelingu i show-biznesu.

Zagłosuj

Masz dobre relacje z rodzicami?

RadioZEt.pl/SW

Oceń