Zamknij

Aneta Zając przeszła metamorfozę i znacznie schudła. Teraz pokazała zdjęcie w zmysłowej bieliźnie

Sylwia Wamej
29.11.2019 14:03
Aneta Zając
fot. Artur zawadzki/ Reporter/ East News

Aneta Zając w ostatnim czasie sporo schudła. Gwiazda "Pierwszej miłości" publikuje ostatnio chętnie swoje zdjęcia, przedstawiające nową sylwetkę. Ostatnio zaprezentowała się fanom w zmysłowej bieliźnie.

Aneta Zając pokazała zdjęcie w zmysłowej bieliźnie

Aneta Zając walczyła z  chorą tarczycą. Choroba przyczyniła się do zmiany wyglądu aktorki. Gwiazda "Pierwszej miłości" znacznie przytyła przez problemy ze zdrowiem. Wygląda jednak na to, że Aneta uporała się już ze zdrowotnymi kłopotami. Aktorka znacznie schudła, a zdjęcia szczuplejszej sylwetki chętnie publikuje na Instagramie. Ostatnio zaprezentowała kadr, na którym pozuje odziana w zmysłową halkę. Zdjęcie pochodzi z przygotowań do spektaklu "Lista męskich życzeń".

Aneta Zając: Fani komplementują aktorkę

Pod fotografią wielbiciele gwiazdy nie kryją swojego zachwytu. "Zmysłowa wspaniała", "piękna", "ale zmiana, cudownie wyglądasz"  - piszą followersi Anety Zając.

Aneta Zając to gwiazda, która ma na swoim koncie mnóstwo ról. Widzom najbardziej jest znana z serialu "Pierwsza miłość". Aneta Zając brała też udział w programach rozrywkowych, m.in. w "Tańcu z gwiazdami" oraz "Jak Oni Śpiewają". Prywatnie jest mamą dwóch synów ze związku z Mikołajem Krawczykiem.

Zagłosuj

Oglądasz serial "Pierwsza miłość"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW