Zamknij

Aneta Zając w sesji do Playboya. Kuszące zdjęcie z Instagrama aktorki

Redakcja
11.09.2017 14:38
Aneta Zając playboy nago
fot. ons.pl

Aneta Zając słynie z tego, że bardzo strzeże swojej prywatności. Nie pozuje na ściankach, niezbyt często bywa, ani nie dzieli się informacjami o swoim życiu - czy też życiu swoich dzieci. Teraz zaskoczyła odważnym zdjęciem z sesji do Playboya.

Choć jest to zdjęcie z sesji, która już dawno została opublikowana w jednym z numerów magazynu, to jednak publikacja tej fotki na Instagramie Zając spowodowała spore poruszenie - szczególnie wśród męskiej części jej fanów. Aktorka, która najczęściej publikuje zdecydowanie spokojniejsze zdjęcia, pozuje w koronkowej bieliźnie w wyszukanej pozie. Ujęcie wykonano w konwencji czarno-białej i trzeba przyznać, że robi ono wrażenie, o czym świadczy ponad 8,5 tysiąca polubień i setki komentarzy. "Kwintesencja kobiecości", "bogini", "prawdziwa kobieta", "piękna" - to tylko część komentarzy pełnych zachwytu nad urodą aktorki.

Przypomnijmy, że seksowna sesja Anety Zając dla Playboya odbyła się w 2014 roku, a zdjęcia ukazały się w numerze styczniowym 2015. Jak pisze jeden z komentujących, jego zdaniem numer z udziałem Zając był najlepszym wydaniem magazynu do tej pory. Może Aneta kiedyś jeszcze raz na to się skusi? Niejeden jej wielbiciel pewnie by tego chciał.

Zagłosuj

Jak wygląda Aneta Zając na zdjeciu z sesji dla Playboya?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SA