Zamknij

Angelina Jolie choruje. Ma porażenie twarzy

Redakcja
27.07.2017 14:31
Angelina Jolie
fot. ons.pl

Ostatnie miesiące nie były łatwe dla Angeliny Jolie. Aktorka i jej mąż Brad Pitt postanowili się rozwieść. Jolie nieczęsto zabierała w tej sprawie głos, ale ostatnio przerwała milczenie i zdradziła, że ma częściowe porażenie mięśnia twarzowego.

Angelina Jolie po raz pierwszy od dłuższego czasu poruszyła kwestie rozstania z Bradem Pittem. Na łamach magazynu "Vanity Fair" wyznała, że kiedy ruszyła machina rozwodowa, najważniejsze było dla niej dobro dzieci. Nie chciała ich wciągać w całą sprawę i nie opowiadała im o tym, co się dzieje między nią a Pittem. Przez cały czas grała idealną matkę i wszystkie smutki chowała głęboko w sobie. Jak przyznała, kiedy zamieszkała razem z dziećmi w nowym domu, już bez Brada, zauważyła, że jest jej bardzo ciężko i że jest wiele spraw, których wcześniej nie była świadoma - jak np. fakt, że potrzebuje małych poduszek. Wszystkie "domowe" sprawy prowadził zawsze jej mąż.

Aktorka przyznała też, że układanie życia na nowo idzie jej coraz łatwiej, jednak stres doprowadził ją do kolejnych zdrowotnych problemów. Jak powiedziała Jolie, Ma nadciśnienie tętnicze i cierpi z powodu częściowego porażenia nerwu twarzowego, przez co twarz po jednej stronie zaczęła opadać. Aktorka dodała jednak, że ze schorzeniem radzi sobie z pomocą akupunktury. Przyznała, że rozwód sprawił, że swoje sprawy zdrowotne bardzo zaniedbała, bo to dobro dzieci stawiała w tym momencie na pierwszym miejscu.

Miejmy nadzieję, że wkrótce Angelina Jolie wróci do samopoczucia sprzed problemów rozwodowych, a jej życie prywatne na nowo się ułoży.

RadioZET.pl/SA