Zamknij

Angelina Jolie w tragicznym stanie, "bliska śmierci" - waży 34 kilo

Redakcja
26.01.2017 09:47
Angelina Jolie w tragicznym stanie, "bliska śmierci" - waży 34 kilo
fot. Angelina Jolie

Amerykańskie tabloidy informują o złym stanie zdrowia Angeliny Jolie. Aktorka podobno waży zaledwie 34 kilogramy i odżywiana jest za pomocą sondy. National Enquirer poinformował, że gwiazda przebywa pod stałą opieką lekarzy.

Od dawna krążą pogłoski o zaburzeniach odżywiania, z którymi boryka się Angelina Jolie. Wielokrotnie pojawiały się informacje, że aktorka ma anoreksję oraz doświadcza ataków paranoi, co wyniszcza jej organizm i sprawia, że po prostu niknie w oczach. Teraz w amerykańskich mediach pojawiły się szokujące doniesienia, które po raz kolejny wstrząsnęły fanami Angeliny. Na okładce magazynu National Enquirer pokazane zostało zdjęcie aktorki, na którym widać tragicznie wychudzoną postać z wystającymi kośćmi i zapadniętymi policzkami. Tabloid sugeruje, że z powodu rozwodu stan aktorki jeszcze bardziej się pogorszył. Autorzy materiału twierdzą, że Jolie waży 76 funtów (czyli około 34,5 kg) i jest odżywiana sondą. Podobno przyjmuje tylko płyny i jest skrajnie wyczerpana. Informator tabloidu donosi, że od pewnego czasu aktorka znajduje się pod stałą opieką lekarzy.

 

Dokładnie rok temu na łamach tej samej gazety pojawiły się podobne informacje od osoby z kręgu Angeliny. Informator sugerował wtedy, że Brad bardzo się martwi tym, że jego żona może umrzeć z wychudzenia. Podobno był też gotów nawet wystąpić o rozwód z nadzieją na to, że to odmieni Angelinę. Niestety, teraz, kiedy rozwód pary stał się faktem, aktorka zdaje się niezbyt dobrze sobie z tym radzić. Wiadomo jednak, że informacje z plotkarskich magazynów należy traktować z dystansem, bo tego typu sensacyjne doniesienia pojawiają się tam regularnie. Jednak nie sposób nie zauważyć, że pogłoski o rozwodzie się potwierdziły, a wygląd Angeliny zdecydowanie sugeruje, że nie wszystko z jej zdrowiem jest w porządku.

Część amerykańskich mediów zaprzeczyła doniesieniom National Enquirera i wskazała, że aktorka jest w dobrej formie. Potwierdzeniem tego może być fakt, że została właśnie twarzą marki Guerlain, o czym pisaliśmy na RadioZET.pl.

RadioZET.pl/SA