Zamknij

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” pokazała wyprawkę dla córeczki

Sylwia Wamej
25.09.2019 14:52
Ania i Grzegorz Bardowscy
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” niebawem zostanie mamą po raz drugi. Gwiazda programu TVP pokazała ostatnio swoim fanom, jak kompletuje wyprawkę dla dziecka. W przygotowaniach pomaga jej syn Jaś.

Ania Bardowska kompletuje wyprawkę dla córeczki

Ania Bardowska niedługo znów zostanie mamą. Razem ze swoim mężem Grzegorzem Bardowskim niebawem przywita na świecie córeczkę. Poród zbliża się wielkimi krokami, dlatego Ania kończy kompletowanie wyprawki dla malucha. Na swoim Instagramowym profilu zdradziła, że synek Jaś jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry. Ania zdradziła też, że jest bardzo podekscytowana oczekiwaniem na drugie dziecko.

Janek jest bardzo zaangażowany w kompletowanie wyprawki dla siostry. Ogląda, dopytuje. Staram się aby nie czuł już na tym etapie żadnej rywalizacji np. kiedy kupuję coś dla maleństwa, to dla niego też dobieram jakiś drobiazg. Trudne zadanie przed nami, najważniejsze są emocje i więzi. Ciężko jest mi sobie wyobrazić jak to będzie i jednocześnie nie mogę się doczekać – napisała Ania.

Ania i Grzegorz Bardowscy: Miłość od pierwszego wejrzenia

Grzegorz i Ania Bardowscy poznali się na planie 2. edycji „Rolnik szuka żony”. Grzegorz, odkąd zobaczył Anię w programie, od razu wiedział, że „to jest to”. Obecność innych kandydatek nie miała dla niego znaczenia w tamtym momencie. Niedługo po programie Ania i Grzegorz wzięli ślub i doczekali się syna – Jasia. Niebawem powitają na świecie drugą pociechę.

Zagłosuj

Oglądasz "Rolnik szuka żony"?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW