Zamknij

Ania Wyszkoni pokazała 7-letnią córkę. Podobna do słynnej mamy?

Sylwia Wamej
25.11.2019 14:14
Ania Wyszkoni
fot. Tricolors/ East News

Ania Wyszkoni raczej nie zabiera swoich dzieci na ścianki. Wyjątkiem był konkurs Eurowizji Junior. Znana artystka pojawiła się na tym wielkim wydarzeniu w towarzystwie swojej córeczki, 7-letniej Poli. Podobna do mamy?

Ania Wyszkoni zabrała 7-letnią córeczkę na Eurowizję Junior

Ania Wyszkoni, choć na Instagramie pokazuje co jakiś czas zdjęcia ukochanej córeczki Poli, bardzo rzadko zabiera swoją pociechę na branżowe imprezy. Wyjątkiem była  Eurowizja Junior, której gospodarzem była w tym roku Polska. Znana piosenkarka wybrała się do gliwickiej Areny w towarzystwie swojej córeczki 7-letniej Poli. Na InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w towarzystwie Poli raz zwyciężczyni tegorocznej Eurowizji Junior –  Viki Gabor. Artystka na Stories opublikowała relację, z której wynika, że mocno kibicuje 12-letniej artystce. Fanką Viki Gabor jest również pociecha Ani Wyszkoni – 7-letnia Pola.

akpa20191124_eurowizja_gliwice_jk_3392
fot. Jacek Kurnikowski/AKPA/mat. prasowe

Ania Wyszkoni. Ile dzieci ma znana piosenkarka?

Dwa lata temu Ania Wyszkoni w wywiadzie dla „Faktu” mówiła, że dziewczynka lubi naśladować słynną mamę. Kto wie, być może za jakiś czas pójdzie w jej ślady. Moja 5-letnia córka Pola jest małą kopią mnie. Lubi tańczyć, lubi śpiewać, naśladuje mnie. Nawet robi nam koncerty w domu! Może będzie małą wokalistką! Ja też tak zaczynałam, czyli od koncertów dla rodziców – mówiła Ania Wyszkoni. Ania Wyszkoni nie ukrywa, że dzieci są dla niej wszystkim. Artystka jest mamą 18-letniego Tobiasza i 7-letniej Poli.

Zagłosuj

Oglądałeś/łaś konkurs Eurowizja Junior?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW