Ania z „Rolnik szuka żony” jest w drugiej ciąży. Pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie

01.07.2019 13:05

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” po raz drugi zostanie mamą. Uczestniczka show opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać zaokrąglony już brzuszek. Chłopiec czy dziewczynka?

Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ania Bardowska po raz drugi zostanie mamą

Ania Bardowska znów będzie mamą. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” i jej mąż Grzegorz, którego poznała w programie, zostaną rodzicami po raz drugi. O tym, że ich syn Jaś będzie miał rodzeństwo, Ania poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

„Kochani! Dziękuję za masę pozytywnych komentarzy, wiadomości. Często pytacie jak się czuję- początki były bardzo trudne, ale już od kilku tygodni czuję się naprawdę świetnie. Maleństwo rośnie i ma się dobrze. Dopiero jesteśmy na półmetku naszej brzuszkowej drogi. Jutro idziemy do lekarza i mamy nadzieję, że dowiemy czy Jasiu będzie miał siostrę czy brata” – napisała Ania na swoim profilu. W komentarzach jak zwykle nie zabrakło gratulacji od fanów. Być może Ania i Grzegorz niebawem zdradzą internautom płeć dziecka.

Ania i Grzegorz Bardowscy. Miłość od pierwszego wejrzenia w „Rolnik szuka żony”

Ania i Grzegorz to para, która od razu przypadła sobie do gustu w programie. Grzegorz od początku był zainteresowany przyszłą wybranką, a ona szybko odwzajemniła jego uczucia. Para po programie wzięła ślub i doczekała się synka. Widać, że ich miłość wciąż kwitnie i są ze sobą bardzo szczęśliwi, a ich rodzina niebawem się powiększy.

Zagłosuj

Oglądasz programy typu reality-show?

RadioZEt.pl/ SW 

Oceń