Zamknij

Ania z „Rolnik szuka żony” jest w drugiej ciąży. Pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie

Sylwia Wamej
01.07.2019 13:05
Ania Bardowska i Grzegorz Bardowski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Ania Bardowska z „Rolnik szuka żony” po raz drugi zostanie mamą. Uczestniczka show opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać zaokrąglony już brzuszek. Chłopiec czy dziewczynka?

Ania Bardowska po raz drugi zostanie mamą

Ania Bardowska znów będzie mamą. Uczestniczka „Rolnik szuka żony” i jej mąż Grzegorz, którego poznała w programie, zostaną rodzicami po raz drugi. O tym, że ich syn Jaś będzie miał rodzeństwo, Ania poinformowała za pośrednictwem Instagrama.

„Kochani! Dziękuję za masę pozytywnych komentarzy, wiadomości. Często pytacie jak się czuję- początki były bardzo trudne, ale już od kilku tygodni czuję się naprawdę świetnie. Maleństwo rośnie i ma się dobrze. Dopiero jesteśmy na półmetku naszej brzuszkowej drogi. Jutro idziemy do lekarza i mamy nadzieję, że dowiemy czy Jasiu będzie miał siostrę czy brata” – napisała Ania na swoim profilu. W komentarzach jak zwykle nie zabrakło gratulacji od fanów. Być może Ania i Grzegorz niebawem zdradzą internautom płeć dziecka.

Ania i Grzegorz Bardowscy. Miłość od pierwszego wejrzenia w „Rolnik szuka żony”

Ania i Grzegorz to para, która od razu przypadła sobie do gustu w programie. Grzegorz od początku był zainteresowany przyszłą wybranką, a ona szybko odwzajemniła jego uczucia. Para po programie wzięła ślub i doczekała się synka. Widać, że ich miłość wciąż kwitnie i są ze sobą bardzo szczęśliwi, a ich rodzina niebawem się powiększy.

Zagłosuj

Oglądasz programy typu reality-show?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW