Zamknij

Anita Sokołowska pokazała partnera na salonach. Kim jest jej ukochany, Bartosz Frąckowiak?

Sylwia Wamej
23.10.2019 15:17
Anita Sokołowska
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Anita Sokołowska rzadko pokazuje swojego partnera na salonach. Tym razem zrobiła wyjątek i pokazała się z ukochanym na imprezie magazynu „Pani”. Kim jest partner gwiazdy serialu „Przyjaciółki”?

Anita Sokołowska z partnerem Bartoszem Frąckowiakiem na salonach

Anita Sokołowska należy do grona gwiazd, które na Instagramie prawie wcale nie pokazują swoich bliskich. Gwiazda publikuje zdjęcia z planów czy prywatnych podróży, jednak zazwyczaj pozuje na nich bez partnera i syna. Również na salonach aktorka rzadko gości z ukochanym – Bartoszem Frąckowiakiem. Tym razem gwiazda „Przyjaciółek” zrobiła wyjątek i zaprezentowała się razem z ukochanym na imprezie 30-lecia magazynu „Pani”.

Anita Sokołowska i Bartosz Frąckowiak
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Anita Sokołowska: Kim jest jej partner, Bartosz Frąckowiak?

Bartosz Frąckowiak jest reżyserem teatralnym, któremu zdarza się pracować ze swoją ukochaną. Para poznała się podczas pracy nad spektaklem „Przebudzenie wiosny”. Niektórzy uważają, że wspólna praca niszczy związek. Inni z kolei są zdania, że pary, które świetnie dogadują się w życiu, stanowią idealny duet w pracy. My należymy do tej drugiej grupy. Twórcza współpraca pozwala nam się rozwijać i budować wspólną przestrzeń. Dzięki niej dostajemy mnóstwo nowych bodźców do dyskusji, które pobudzają naszą ciekawość świata. Te rozmowy przekładają się na konkretne pomysły na nowe role i spektakle. Zdajemy sobie sprawę, że jak wszyscy artyści jesteśmy egocentrykami, ale staramy się nad tym panować, tak by nie okazało się destrukcyjne dla naszego związku – powiedziała Anita Sokołowska w rozmowie z magazynem „Gala”.

Jak podkreślała aktorka w rozmowie z „Twoim Stylem”, Bartosz zachwycił ją energią i intelektem.

Bartek zachwycił mnie swoją energią i intelektem. Jest facetem pełnym pasji, z nim nigdy nie jest nudno. Zakochałam się tez w jego dobrych oczach, jest ciepły, rodzinny. Po jednej z pierwszych prób totalnie pod wrzeniem Bartka poszłam do garderoby, wzięłam do ręki leżącą tam książkę i na pierwszej stronie natknęłam się na wstęp, który on napisał. Zaczęłam czytać i miałam wypieki na twarzy. Co za język! Sposób myślenia. Już wiedziałam, że wpadłam po uszy – mówiła gwiazda.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW