Zamknij

Anja Rubik opowiedziała o rozwodzie. Zdradziła też, czy jest singielką

Sylwia Wamej
18.10.2019 13:08
Anja Rubik
fot. Rex Features/East News

Anja Rubik i Sasha Knezevic rozstali się kilka lat temu. Polska top modelka wróciła ostatnio do tamtych czasów i opowiedziała o rozwodzie. Zdradziła też, czy z kimś się obecnie spotyka.

Anja Rubik opowiedziała o rozwodzie z Sashą Knezevicem

Anja Rubik i Sasha Knezevic, choć tworzyli zgraną parę, ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Para rozwiodła się kilka lat temu, nie komentując zbytnio przyczyn rozwodu. Polska top modelka zresztą niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym. Ostatnio zrobiła wyjątek i opowiedziała o rozwodzie dla magazynu „Viva”. Modelka nie ukrywa, że rozstanie było dla niej ciężkim przeżyciem.

Rozstanie z Saszą było dla mnie ogromnie trudne. Bo kiedy żyliśmy razem, to ja bardzo dużo pracowałam, ale zawsze wracałam tam, gdzie on był. Stworzyliśmy nasz dom. A potem, nagle, znalazłam się w sytuacji, że właściwie mogę zrobić wszystko. To jest oczywiście fantastyczne, ale z drugiej strony w tamtym momencie było też smutne: no tak, nikt mnie nie potrzebuje, nigdzie nie muszę być, nikt na mnie nie czeka – wyznała w wywiadzie dla „Vivy”.

Anja Rubik: Czy jest singielką?

Anja Rubik rzadko też porusza temat nowych związków. W rozmowie z magazynem zdradziła, że z kimś się spotyka. Modelka nie chce jednak zdradzać szczegółów. Z kolei jej były mąż, serbski model Sasha Knezević, po rozwodzie z Anją założył rodzinę i doczekał się syna.

Anja Rubik oprócz modelingu, w którym osiągnęła już wszystko, chętnie uczestnicy w sprawach społeczno-politycznych. Modelka szczególnie angażuje się w edukację seksualną. Stworzyła m.in. projekt Sexed.pl, na który składa się książka oraz projekty w sieci.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW