Zamknij

Anja Rubik pokazała, jak walczy z komarami. Wybrała szokującą metodę

Sylwia Wamej
08.07.2019 12:48
Anja Rubik
fot. Splash News/ East News

Anja Rubik pokazała w mediach społecznościowych, w jaki sposób walczy z komarami. Modelka wybrała kontrowersyjną metodę przypalania bąbli papierosem, którą zaprezentowała fanom na Insta Stories. Szokująca, a może skuteczna?

Anja Rubik pokazała, w jaki sposób walczy z komarami

Anja Rubik odpoczywa na wakacjach. Choć nie zdradziła dokładnie gdzie, ze zdjęć na Instagramie można odnieść wrażenie, że dobrze się bawi. Modelka znalazła też sposób na rozprawienie się z komarami. Nie są to jednak żadne kremy czy żele po ukąszeniu. Anja Rubik swędzące bąble postanowiła złagodzić papierosem, a raczej przypalić je.

"Radzenie sobie z ukąszeniami komarów. Wakacyjne triki" - napisała modelka w swojej relacji na Instagramie. Rzeczywiście, ta metoda jest kontrowersyjna, jednak może i skuteczna, tym bardziej, że Anja najwyraźniej nie miała nic innego na komary pod ręką.

z24971696Q,Anja-Rubik
fot. Instagram.com/ Anja Rubik

Anja Rubik pokazała zmysłowe zdjęcia z wakacji

Komary nie przeszkadzają jednak Anji w błogim odpoczynku.  "Ładuję baterie i czuję się szczęśliwa" - napisałą modelka obok wakacyjnych zdjęć. Trzeba przyznać, że fotografie są zmysłowe i Anja odsłania na nich sporo ciała. Modelka nie przekroczyła jednak granicy dobrego smaku.  Gwiazda na wakacje zabrała swojego pieska Charliego, który towarzyszy jej niemal w każdej podróży. Zdjęcia z wakacji Anja publikuje również na swoim Insta Stories. Trzeba przyznać, że wypoczynek bardzo jej służy.

Zagłosuj

Byłeś/ łaś już na wakacjach?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW