Zamknij

Anja Rubik wypina pupę w sesji zdjęciowej. Fani: „Niesmaczne zdjęcie”

Sylwia Wamej
17.05.2019 10:19
Anja Rubik
fot. Splash News/ East News

Anja Rubik nie ma problemów z pokazywaniem swojego ciała. Top modelka opublikowała na Instagramie sesję zdjęciową, która wśród fanów wzbudziła mieszane uczucia. Niektórzy uznali ją za niesmaczną.

Anja Rubik pokazała pupę na Instagramie

Anja Rubik to modelka, która osiągnęła w swoim zawodzie już wszystko. Anja, choć ostatnio bardzo angażuje się w sprawy społeczne, wciąż bierze udział w modowych projektach. Ostatnio opublikowała na Instagramie sesję zdjęciową dla „System Magazine”. Autorem fotografii jest Jurgen Teller – fotograf słynący z wyrazistego, choć kontrowersyjnego stylu. Fotograf nie stroni od surowego tła, które nie każdemu przypada do gustu. Jego zdjęciom daleko też do grzecznych. Być może dlatego ostatnie zdjęcie, na którym Anja pozuje w samych rajstopach i wypina pupę, wzbudziło aż tyle emocji.

Fani zniesmaczeni sesją Anji Rubik

„To ostatnie zdjęcie niesmaczne”, „wolę jednak twarz oglądać, niż pani tyłek”, „no ale co ma przedstawiać ostatnie zdjęcie”, „pokazywanie tyłka na Instagramie przybrało na znaczeniu” – to tylko niektóre z komentarzy fanów, krytykujących sesję Rubik. Na szczęście Anja może liczyć na pozostałych wielbicieli. Niektórzy z nich stwierdzili, że zdjęcia są „prowokujące, odważne, sexy i ciekawe”.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW