Zamknij

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła trzecie dziecko. Aktorka pokazała syna na Instagramie

Sylwia Wamej
22.05.2019 13:17
Anna Czartoryska
fot. Viphoto/ East News

Anna Czartoryska-Niemczycka po raz trzeci została mamą. Aktorka kilka dni temu urodziła syna Antoniego. Świeżo upieczona mama podzieliła się radosną nowiną z fanami na Instagramie.

Anna Czartoryska po raz trzeci została mamą

Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła. Aktorka już po raz trzeci została mamą, a po raz drugi razem z mężem Michałem Niemczyckim powitała na świecie chłopca.

„Kilka dni temu powitaliśmy na świecie naszego syna Antoniego. Oboje czujemy się dobrze, a cała rodzina jest dumna i szczęśliwa, że Antoś jest już z nami” – napisała aktorka w mediach społecznościowych. Post okrasiła uroczym zdjęciem, na którym pozuje z noworodkiem. Aktorka poszła śladem innych sławnych mam, które w ostatnim czasie pokazują jedynie stópki malucha.

Gwiazdy gratulują Annie Czartoryskiej

Pod wpisem pojawiło się mnóstwo komentarzy, również od koleżanek gwiazdy z show-biznesu. Gratulacje złożyły m.in. Justyna Nagłowska, Katarzyna Zielińska oraz Joanna Moro. Anna Czartoryska jest już mamą 5-letniego Ksawerego oraz 3,5-letniej Janeczki. Aktorka nigdy nie ukrywała, że czasem wątpi w rodzicielskie umiejętności. Nie przedstawiała też macierzyństwa w samych superlatywach.

„W obliczu buntu dwulatka można być najbardziej wyrozumiałą mamą na świecie, a po tygodniach ciągnących się wydarzeń i tak zaczynasz wątpić, czy wszystko, co robisz, robisz dobrze. Wszystkim rodzicom, którzy są na tym etapie, mogę powiedzieć, że to mija i to z dnia na dzień” –powiedziała w rozmowie z Katarzyną Burzyńską.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW