Zamknij

Anna Dereszowska walczy o wzrok swojej córki. Co dolega 11-letniej Lenie?

Sylwia Wamej
31.05.2019 11:35
Anna Dereszowska
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Anna Dereszowska rzadko opowiada w wywiadach o swoich dzieciach. Tym razem zrobiła wyjątek. Jak się okazuje, 11-letnia córka aktorki ma pogłębioną wadę wzroku. Czy czeka ją operacja?

Anna Dereszowska opowiedziała o chorobie córki. Co jej dokładnie dolega?

Anna Dereszowska, choć nieczęsto dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia rodzinnego, tym razem zrobiła wyjątek. Mama 11-letniej Lenki i 4-letniego Maksa opowiedziała w mediach o chorobie córki. Jak się okazuje, latorośl Piotra Grabowskiego i Anny Dereszowskiej musi co pół roku odwiedzać okulistę i optyka, ponieważ wada wzroku dziecka wciąż się pogłębia.

W tej chwili jest to minus 3,5 dioptri. Wada z całą pewnością będzie jej się powiększała, bo już nam to okulista powiedział. Do któregoś momentu będzie się powiększała, potem stanie” – powiedziała aktorka w wywiadzie dla „Życia na gorąco”.

„Lenka od razu sygnalizuje, że nie widzi z tablicy, albo że musi podejść, zapytać. Wówczas od razu wiemy, że coś jest nie tak” – dodała Anna Dereszowska. Niewykluczone, że dziewczynka w przyszłości zoperuje sobie wzrok. Na razie Anna Dereszowska przekonuje córkę, że musi stosować się do zaleceń lekarza. Dziewczynka nie może czytać przy słabym świetle. Jednak jak dodaje aktorka, 11-latka jest molem książkowym i nie zawsze udaje się jej czytać w odpowiednich warunkach.

Anna Dereszowska: Kim jest jej partner?

Ojcem dziecka 11-letniej Lenki jest Piotr Grabowski. Para po kilkuletnim związku rozstała się w 2014 roku. Obecnie 38-letnia aktorka związana z 4 lata młodszym Danielem Duniakiem, z którym ma synka Maksa. Daniel Duniak jest fotografem, a na co dzień pracuje w jednej z korporacji.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW