Zamknij

Anna Dymna chce pomóc Kazimierzowi Kutzowi. Organizuje zbiórkę

Redakcja
29.11.2018 10:57
Anna Dymna
fot. Facebook/Mimo wszystko

Anna Dymna przejęła się złym stanem zdrowia Kazimierza Kutza. Gwiazda i założycielka fundacji „Mimo wszystko” zaapelowała o pomoc reżyserowi i uruchomiła specjalną zbiórkę środków na jego leczenie.

Kilka dni temu poinformowano o tym, że znany reżyser i były parlamentarzysta Kazimierz Kutz trafił do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Kutz, który od dłuższego czasu przebywał w domu opieki w Józefowie, poczuł się źle i konieczne było przeniesienie go na oddział szpitalny ośrodka. Z pomocą dla kolegi z branży pospieszyła Anna Dymna.

Anna Dymna zbiera środki na pomoc dla Kazimierza Kutza

Aktorka uruchomiła zbiórkę na leczenie dla 90-letniego artysty, która pomoże w sfinansowaniu jego kosztownej rehabilitacji neurologicznej. Jak zadeklarowała w wypowiedzi dla „Dziennika Zachodniego”, jej fundacja „Mimo wszystko” chce włączyć się w pomoc Kazimierzowi Kutzowi.
– Kaziu to mój ukochany reżyser. Pomoc mu jest naszą wspólną powinnością – powiedziała gwiazda.

Jak pomóc reżyserowi? Każdy zainteresowany może przekazywać środki na subkonto fundacji „Mimo wszystko” Anny Dymnej.

„Szanowni Państwo, kochani Artyści. Kazimierz Kutz – wielki polski reżyser, przyjaciel wielu z nas, jest ciężko chory. Potrzebuje naszej pomocy. Po rozmowach z kolegami i rodziną, udostępniłam w mojej fundacji »Mimo Wszystko« specjalne subkonto o numerze 65 1090 1665 0000 0001 0373 7343. Można na nie wpłacać pieniądze, dopisując hasło »Kazimierz Kutz«. Każda wpłata to konkretna pomoc. Bądźmy razem z Kaziem w tych trudnych chwilach” – apeluje aktorka w oświadczeniu o akcji na rzecz Kazimierza Kutza.

RadioZET.pl/SA