Zamknij

Anna Kalczyńska żegna zmarłego tatę. Opublikowała wspólne zdjęcie sprzed lat

Sylwia Wamej
20.09.2019 13:34
Anna Kalczyńska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Anna Kalczyńska opublikowała na Instagramie wspólne zdjęcie sprzed lat z tatą – Krzysztofem Kalczyńskim. Tą fotografią dziennikarka „Dzień dobry TVN” pożegnała ojca, który zmarł 10 września tego roku.

Anna Kalczyńska pożegnała tatę na Instagramie

Anna Kalczyńska bardzo przeżywa śmierć taty, który niedawno zmarł. Dziennikarka „Dzień dobry TVN” opublikowała zdjęcie z przeszłości, na którym jako kilkulatka pozuje z tatą i bratem. Fotografii towarzyszy poruszający opis.

Tej dziewczynce Tata nie powie już jaka jest mądra i dzielna. Dziś ta dziewczynka musi sama być mądra i ładnie się pożegnać..chociaż tupie nóżką i nie chce – zaczęła swój wpis gwiazda TVN. Dziennikarka podziękowała też wszystkim za słowa otuchy i wsparcia.

W imieniu Mamy, Marysi i Filipa, dziękuję za kondolencje, wszystkie dobre słowa otuchy i wsparcia. Były i są dla nas bardzo ważne. Mamy z Tatą dużo przyjaciół. W ostatnich dniach dotarło do mnie, że to najlepsze, czego nas nauczył i co nam zostawił - Was .. – podkreśliła Anna Kalczyńska. Pod wpisem dziennikarki pojawiło się mnóstwo ciepłych komentarzy, również od osób z branży. Wsparcie wyraziła m.in. Hanna Lis, Odeta Moro i Katarzyna Sokołowska.

Krzysztof Kalczyński grał w m.in. „Klanie” i „Na Wspólnej”

Krzysztof Kalczyński zmarł 10 września w wieku 82 lat. Tata Anny Kalczyńskiej na przestrzeni lat grał w takich serialach jak m.in. „Klan”,  „Na Wspólnej” oraz „Plebania”. Prywatnie był mężem aktorki – Haliny Rowickiej.

RadioZEt.pl/SW