Zamknij

Anna Karczmarczyk pokazała mamę na Instagramie: „Z najważniejszą kobietą w życiu”

Sylwia Wamej
04.09.2019 10:25
Anna Karczmarczyk
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Karczmarczyk chętnie publikuje na Instagramie swoje zdjęcia. Aktorka lubi dzielić się z fanami fotografiami z podróży oraz projektów zawodowych. Tym razem jednak pokazała fotografię ze swoją mamą. Widać, że są ze sobą bardzo zżyte.

Anna Karczmarczyk pokazała mamę na Instagramie

Anna Karczmarczyk jak większość gwiazd aktywnie korzysta z Instagrama. Aktorka chętnie pokazuje migawki ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na jej profilu znajdziemy m.in. zdjęcia z podróży, na których najczęściej towarzyszy jej mąż Pascal Litwin. Tym razem gwiazda zdecydowała się pokazać swoją mamę. Obie panie wybrały się nad morze, aby skorzystać z ostatnich letnich chwil. Czułemu zdjęciu towarzyszy bardzo czuły podpis. Widać, że aktorka i jej mama są ze sobą bardzo zżyte.

W drodze na plażę z najważniejszą kobietą w moim życiu. Koniec wakacji – napisała Anna Karczmarczyk. Pod postem posypały się pozytywne komentarze ze strony fanów. „Widać od  razu że mama. Duże podobieństwo”, „kochane kobietki”, „jak miło was razem widzieć” pisali fani.

Anna Karczmarczyk to gwiazda, która ma na swoim koncie wiele serialowych i filmowych ról. Grała w takich produkcjach jak m.in. „Galerianki”, „Wkręceni 2”, „Pitbull. Nowe porządki”, „Za marzenia” oraz „Ojciec Mateusz”. Aktorka od lat zmaga się z niedoczynnością tarczycy. Jak mówiła w jednym z wywiadów, choroba mocno zmieniła jej życie.

Anna Karczmarczyk choruje na niedoczynność tarczycy

Trzeba uważać na to, co się je, co się robi, jak się żyje. W mojej diecie nie ma glutenu, pszenicy, mam też inne nietolerancje, które źle wpływają na mój organizm, więc ograniczyłam jedzenie mięsa i jajek. Nie jest to proste, bo czasem tęsknię za kromką świeżego chleba ze szczypiorkiem, ale wiem, że oczyszczenie organizmu z tego, co nasila moją dolegliwość, jest bardzo ważne. Chodzi o to, aby organizm miał siłę, a ja, żebym mogła ją włożyć w to, co lubię robić – mówiła Anna Karczmarczyk w rozmowie z „Faktem”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW