Zamknij

Anna Kerth z "Na Wspólnej" urodziła. Gwiazda pochwaliła się uroczym zdjęciem. Zdradziła też płeć

Sylwia Wamej
16.08.2019 09:44
Anna Kerth
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Anna Kerth, którą widzowie najbardziej kojarzą z "Na Wspólnej" została mamą. Gwiazda radosną nowiną podzieliła się z fanami na Instagramie. Zdradziła też płeć dziecka.

Anna Kerth urodziła. Zdradziła płeć dziecka

Anna Kerth, znana z takich seriali, jak m.in. "Prawo Agaty, "Na dobre i na złe" oraz "Na Wspólnej" została mamą. 38-letnia aktorka radosną nowiną podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Gwiazda zdradziła też płeć. Aktorka nie ukrywa szczęścia, że drugi synek jest już na świecie. Anna Kerth dodała też, że udało się jej urodzić siłami natury.

"W końcu mogę to napisać: JEST! Naczekaliśmy się. Nasz drugi syn jest już z nami. Oswajamy się i regenerujemy. Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków, zwłaszcza przy końcówce. Było za co, skoro mam już Waszą obecność i uwagę, to chciałam napisać, że oficjalnie zostałam #VBAC (poród siłami natury po cesarskim cięciu), z czego jestem dumna a zarazem ogromnie wdzięczna osobom, które mnie wspierały w moim pragnieniu" - napisała gwiazda..

W komentarzach fanów nie zabrakło oczywiście gratulacji. "Gratulacje dla rodziców, i gratulacje dla Pani za vbac! Dużo zdrówka dla Pani i maluszka. Pięknych chwil", "jestem z ciebie mega, mega dumna", "Gratulacje! Niech maluch rośnie zdrowo bardzo się cieszę że udał Ci się #vbac brawo!" - pisali fani.

Ann Kerth na Instagramie strzeże prywatności

Anna Kerth razem z mężem Michałem Gosiewskim są już rodzicami dwuletniego synka Jakuba. Gwiazda bardzo dba o swoje życie prywatne, dlatego na jej Instagramie próżno szukać zdjęć dziecka. W jednym z wywiadów zdradziła, czy macierzyństwo wywróciło jej życie do góry nogami.

Wszyscy mnie przed tym ostrzegali, ale tak się nie stało. Wiadomo, że teraz nie mam tyle czasu dla siebie, ile przedtem miałam. Syn potrzebuje mojej obecności i uwagi. Jednak w miarę, jak uczymy się siebie, jest coraz łatwiej. Nigdy nie powiem, że przez syna musiałam z czegoś zrezygnować. A to dlatego, że to ja sama świadomie zdecydowałam o jego przyjściu na świat. A jeżeli rezygnuję z czegoś, to w wyniku własnych wyborów” – mówiła gwiazda „Na Wspólnej”.

Zagłosuj

Oglądasz polskie seriale?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/ SW