Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska o porodzie: "Miałam bardzo trudny poród. Mogłam odejść z tego świata"

19.09.2019 14:29

Anna Lewandowska choć jest szczęśliwą mamą wyczekanej córeczki Klary, przed ciążą przeżyła prawdziwe chwile grozy. Sam poród również nie należał do najłatwiejszych. Trenerka udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o poważnej chorobie, z którą się zmagała.

Anna Lewandowska fot. Piotr Molecki/ East News

Anna Lewandowska opowiedziała o ciężkiej chorobie

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą córeczki Klary. Trenerka w najnowszym wywiadzie dla "Vivy!" opowiedziała o poważnej chorobie, z którą zmagała się przed ciążą. Gwiazda przyjmowała leki, które robiły spustoszenie w jej organiźmie.

"Mam za sobą siłę przejścia przez chorobę. To było rok przed tym, zanim zaszłam w ciążę. Ja, zawsze zdrowa kobieta, a tu coś niezależnego ode mnie. Może tak musiało być. To było straszne. Przyjeżdżali do nas goście, robiliśmy w ogrodzie grilla, bawili się, ja robiłam dobrą minę do złej gry. Uciekałam w sport, potrafiłam iść na siłownię i ćwiczyć godzinami"  - powiedziała Lewandowska w rozmowie z magazynem "Viva!".

Anna Lewandowska miała bardzo ciężki poród

Ana Lewandowska opowiedziała też o porodzie, który był dla niej bardzo ciężki. Jak dodała, o mały włos, a przypłaciłaby to swoim życiem."Mówię o tym, żeby pokazać kobietom, że i z porażek, i z choroby możemy wyciągnąć lekcję. Inaczej spojrzeć na życie. Potem miałam też bardzo trudny poród, jeszcze trochę, a mogłabym odejść z tego świata. To też mi pokazało, że jestem mocna, że nie ma rzeczy niemożliwych i trzeba się cieszyć każdą chwilą" - podsumowała Anna Lewandowska.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń