Zamknij

Anna Lewandowska podbija internet kolejnym przepisem. Fani: „To jakiś żart?”

Sylwia Wamej
18.10.2019 12:32
Anna Lewandowska
fot. Face to/ East News

Anna Lewnadowska opublikowała kolejne dietetyczne przepisy z jej aplikacji. Internautów rozbawił ten, w którym Lewandowska wyjaśnia, jak zrobić wodę mojito.

Anna Lewandowska podzieliła się z fanami przepisem. Bardzo rozbawił jej fanów

Anna Lewandowska dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie poradami fit i zdrowymi przepisami. Ostatnio uwagę internautów zwrócił kolejny, bardzo prosty przepis, który ich rozbawił. Bawią one followersów Lewandowskiej ze względu na ich łatwość w przygotowaniu. Jeden z fanów pod zdjęciami, gdzie został przedstawiony m.in. przepis na wodę mojito, napisał: woda mojito to jakiś żart?. Nie – krótko odpisała mu Lewandowska.

Przepis na pomidory z cebulką Lewandowskiej to hit sieci

W ostatnim czasie hitem wśród przepisów Anny Lewandowskiej były też pomidory z cebulą. Opis tej smacznej sałatki rozbawił do tego stopnia fanów, że stał się hitem w sieci. Mimo wszystko Anna Lewandowska nie może narzekać na brak swoich wyznawczyń. Jej fanki chętnie z nią ćwiczą, a bilety na obozy treningowe Camp by Ann znikają niczym świeże bułeczki. Oprócz tego Lewandowska dość nieźle sobie radzi w biznesie. Oprócz bloga ma również kilka fit marek, które cieszą się dużym powodzeniem wśród fanów zdrowego trybu życia.

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW