Zamknij

Anna Lewandowska z gołym brzuchem. Jest już w 5. miesiącu ciąży [FOTO]

Sylwia Wamej
13.12.2019 15:16
Anna Lewandowska
fot. Face To Face/ Reporter/ East News

Anna Lewandowska jest w ciąży i już za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą. Blogerka i trenerka będąc w odmiennym stanie nie rezygnuje z ćwiczeń na siłowni. Ostatnio Anna Lewandowska opublikowała zdjęcie z siłowni, na którym pokazała goły brzuch.

Ciąża Anny Lewandowskiej. Pokazała goły brzuszek na siłowni

Anna i Robert Lewandowscy są już rodzicami małej Klary. Blogerka niebawem po raz drugi zostanie mamą. Anna Lewandowska mimo piątego miesiąca ciąży nie rezygnuje z ćwiczeń i treningów. Trenerka pokazała niedawno na swoim blogu zdjęcie z sali treningowej. Krótki top odsłonił ciążowy brzuch. Fani w komentarzach zachwycają się uroczym zdjęciem i oczywiście życzą Lewandowskiej dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania.

Anna Lewandowska odniosła sukces. Jej aplikacja została przetłumaczona na angielski

Anna Lewandowska również w pierwszej ciąży nie zrezygnowała z treningów. Zresztą blogerka odnosi sukcesy nie tylko w sporcie, ale również i w biznesie. Ostatnio jej aplikacja dietetyczno-treningowa dostępna jest w języku angielskim.

"Jak się powiedziało A, to trzeba powiedzieć B. W tym przypadku mówię... DE. Stało się Kochani, dziś już OFICJALNIE! PREMIERA Aplikacji Diet & Training by Ann w języku NIEMIECKIM!! To efekt setek próśb, które do mnie docierały i których nie mogłam zostawić ot tak. I wiecie, co Wam powiem? NIEMCY to dopiero początek! Trzymajcie kciuki"- napisała na Instagramie żona "Lewego". Ostatnio do niemieckich sklepów trafiła na półki książka Anny Lewandowskiej pt. "Fit & schlank mit Anna" (to przetłumaczona na język niemiecki książka "Diet & Training by Ann").

Zagłosuj

Lubisz ćwiczyć?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW