Zamknij

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie Klary. To już duża dziewczynka

Sylwia Wamej
30.08.2019 16:20
Anna Lewandowska
fot. Face to face/ Eaast News

Anna Lewandowska opublikowała nowe zdjęcie córeczki Klary. Dziewczynka, która skończyła dwa lata, towarzyszyła słynnej mamie na obozie treningowym "Camp by Ann". Uroczemu zdjęciu towarzyszy wzruszający wpis.

Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Klarą. To już duża dziewczynka

Anna Lewandowska konsekwentnie nie pokazuje w mediach społecznościowych twarzy swojej córeczki - Klary. Na najnowszym zdjęciu, które opublikowała widać, że dziewczynka rośnie jak na drożdżach. 2-latka często towarzyszy słynnym rodzicom w podróżach. Tym razem Anna Lewandowską zabrała ze sobą Klarę na słynny obóz treningowy "Camp by Ann". Czułemu zdjęciu , które opublikowała na Instagramie towarzyszy wzruszający wpis o rodzicielstwie.

"Dzieci są skrzydłami człowieka" Niesamowite, ILE MAŁY CZŁOWIEK potrafi wnieść wspaniałych zmian w życie NAS dorosłych ludzi.

Uczy prawdziwego spokoju, cierpliwości, większej pokory, wdzięczności za każde nawet najmniejsze rzeczy i chwile.

Zdałam sobie ostatnio sprawę, że również może nauczyć AKCEPTACJI. Tak bardzo jak będę SZCZĘŚLIWĄ, lubiącą siebie mamą, tak będzie szczęśliwe moje dziecko. Bo nie od dziś wiadomo, że dzieci obserwują swoich rodziców, biorą z nas przykład, naśladują. (szczęśliwa MAMA, szczęśliwe DZIECKO). Moja mała kochana nauczycielko życia - dziękuję, że jesteś!. Dzielmy się tym co dobre. Dzisiaj taka mała refleksja z rana" - napisała blogerka. Pod wpisem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy fanów.

"Cudowne zdjęcie, oddaje wszystko, a bycie mamą, to najlepsze, co może kobietę w życiu spotkać", "cudownie na was patrzeć", "przepiękne zdjęcie" - komplementowali fani.

Anna Lewandowska: Czy Klara pójdzie w ślady mamy?

W jednym z wywiadów Anna Lewandowska przyznała, że nie chciałaby pokazać swojej córce wiele dróg, również tych związanych ze sportem.

"Zostawiam decyzję mojej córce. Na pewno będę chciała pokazać jej wiele dróg, tych zdrowych dróg sportowych. Może zostanie muzykiem, może zostanie piosenkarką… nie wiadomo. Chciałabym pokazać jej pełen wachlarz różnych możliwości na życie" – powiedziała Anna Lewandowska.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW