Zamknij

Anna Lewandowska pokazała swoje stare zdjęcie. Jest nie do poznania

Sylwia Wamej
24.10.2019 16:20
Anna Lewandowska
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Anna Lewandowska aktywnie prowadzi swój Instagram. Blogerka opublikowała ostatnio zdjęcie z przeszłości, na którym wyglądała zupełnie inaczej, niż teraz. Fotografię zadedykowała Katarzynie Zielińskiej.

Anna Lewandowska pokazała stare zdjęcie. Jest na nim nie po poznania

Anna Lewandowska publikuje bardzo różne zdjęcia na swoim Instagramie. Prywatne przeplatają się z zawodowymi. Nie brakuje też zdjęć córeczki Klary Lewandowskiej oraz fotografii samej zainteresowanej. Tym razem trenerka zdecydowała się pokazać starą fotografię, na której wygląda zupełnie inaczej, niż teraz. Gwiazda dla porównania pokazała, jak prezentuje się obecnie."No uwielbiam oba zdjęcia" - napisała Lewandowska.

Anna Lewandowska
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Anna Lewandowska wzięła udział w wyzwaniu Katarzyny Zielińskiej

Obie fotografie zadedykowała Katarzynie Zielińskiej. Dlaczego akurat jej? Jak się okazuje Katarzyna Zielińska co jakiś czas publikuje swoje stare zdjęcia zestawione z nowymi. Na fotografiach z przeszłości gwiazda zupełnie nie przypomina siebie. Mocny, wręcz teatralny makijaż i stylizacje w krzykliwych barwach były 10 lat temu znakiem rozpoznawczym aktorki.

"Rzucam wyzwanie. Kto mnie przebije? Kto ma odwagę? Challenge nie tylko dla koleżanek i kolegów z szołbizu. Wrzucajcie i oznaczajcie #zielinachallenge
Czuję, że będzie na co popatrzeć. Zdjęcia teraz i 10 lat temu" - zachęcała Katarzyna Zielińska.

Zagłosuj

Lubisz się fotografować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW