Zamknij

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary: "Moja mała marzycielka"

Sylwia Wamej
27.09.2019 15:01
Anna Lewandowska
fot. Instagram.com/ Anna Lewandowska

Anna Lewandowska do tej pory nie pokazywała twarzy córeczki Klary w mediach społecznościowych. Teraz postanowiła zmienić podejście i opublikować zdjęcie dziecka na Instagramie podczas zabawy.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary

Anna Lewandowska bardzo chroni swoją córeczkę Klarę i do tej pory konsekwentnie nie pokazywała twarzy dziecka w mediach społecznościowych. Choć bardzo często Annie Lewandowskiej towarzyszy Klara na Instagramie, wszystkie zdjęcie dziecka były robione z boku lub z tyłu. Trenerka pilnowała, żeby ta granica nie została przekroczona. Najwyraźniej postanowiła podejść do wizerunku Klary ze znacznie większym dystansem, bo na jej profilu pojawiły się zdjęcia dziewczynki bawiącej się w kolorowym namiocie. Choć nie jest to portret, twarz dziecka pokazana jest w całości, bez żadnego zasłaniania.

"Moja mała marzycielka, z  bajki.
Każdego dnia obserwuję jak poznaje świat. W takim domku dzieją się różne magiczne rzeczy - urządzamy przyjęcia, odpoczywamy po chwilach wspólnego szaleństwa, zagłębiamy się w świat baśni czy też bajek o Puciu. Ba, nawet i oglądamy bajki" - zachwala zalety domku dla dzieci Anna Lewandowska, która zareklamowała go w swoim sklepie.

Anna Lewandowska o macierzyństwie

Anna Lewandowska przyznaje, że odkąd dwa lata temu została mamą, Klara wywróciła jej życie do góry nogami. Choć w wywiadach nie ukrywała, że początki pojawienia się malucha na świecie, były ciężkie. "Najgorsze jednak dla nas były nieprzespane noce. W pewnym momencie miałam wrażenie, że chodzę na czworakach, nie wiedziałam jak się nazywam. Dodatkowo dochodziły jeszcze moje obowiązki zawodowe i domowe. Po urodzeniu Klary, słowo „zmęczenie” wykreśliłam ze słownika. Starałam się, bo zawsze to robię, podchodzić do wszystkiego pozytywnie, nie narzekać. Ale zmęczenie i tak było. Któregoś dnia moja mama stanęła w drzwiach, zobaczyła mnie i natychmiast zarządziła: Dziecko Ty się połóż do łóżka, a ja zostaję z Klarą. Powiedziała mi, że w takim stanie jeszcze nigdy mnie nie widziała. " - mówiła Anna Lewandowska w jednym  wywiadów.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

Liczba głosów:

RadioZet.pl/SW