Zamknij

Anna Lewandowska radzi kobietom po porodzie, jak wrócić do formy

Redakcja
31.05.2017 11:52
Anna Lewandowska
fot. Instagram

Niebawem dziecko Ani i Roberta Lewandowskich będzie miało miesiąc. Trenerka, która podczas ciąży cały czas utrzymywała dobrą formę i nie rezygnowała z ruchu, także po porodzie stara się ćwiczyć. Teraz radzi innym świeżo upieczonym mamom, jak dbać o siebie w kilka tygodni po porodzie.

Na Instagramie Anny Lewandowskiej już w kilka dni po porodzie pojawiać się zaczęły zdjęcia sugerujące, że trenerka wraca do ćwiczeń. Zdjęcia z sali treningowej czy w sportowej odzieży od razu wywoływały komentarze o tym, że powrót do aktywności fizycznej tak krótko po porodzie może kobiecie zaszkodzić. Pojawiały się też pytania o to, czy Lewandowska rodziła przez "cesarkę", czy "siłami natury". Ania w żaden sposób do niech się nie odniosła, ale pokazała teraz, że sama dobrze wie, czego w tej chwili jej trzeba. Postanowiła też innym świeżo upieczonym matkom doradzić, w jaki sposób najlepiej wracać do formy po porodzie.

"Poranny krótki trening. Powoli małymi krokami. Pamiętaj, aby zawsze dostosowywać ćwiczenia do swoich możliwości. W odpowiedzi na Wasze liczne prośby, już wkrótce pokażę kilka ćwiczeń, które można wykonywać kiedy organizm całkowicie się zregeneruje po porodzie i kiedy lekarz wyrazi zgodę na aktywność fizyczną" - napisała, co spotkało się z dużym entuzjazmem pań. "Fantastycznie! Jak są siły i chęci to pozazdrościć ;) zresztą ciągnie do swojej pasji a córcia pozwala - więc czemu nie ;) szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko!" - skomentowała jedna z czytelniczek.

RadioZET.pl/SA