Zamknij

Anna Lewandowska zaskoczyła stylizacją na meczu. Uwagę przykuł jeden element

Sylwia Wamej
14.10.2019 10:22
Anna  Lewandowska
fot. Viphoto/ East News

Anna Lewandowska pojawiła się na meczu Polska-Macedonia Północna. Trenerka postawiła na ciekawą stylizacją i oryginalne buty, które zachwyciły jej fanów.

Anna Lewandowska kibicowała mężowi na meczu Polska-Macedonia Północna

Anna Lewandowska kibicowała swojemu mężowi w meczu Polska-Macedonia Północna. Trenerka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z trybun. Anna Lewandowska postawiła na jesienną i wydawać by się mogło, zwyczajną stylizację. Jednak uwagę przykuwają buty, które zachwyciły jej fanów. Ciężkie buty do kolan pochodzą od polskiej marki MMC, której projektanci stworzyli je w limitowanym nakładzie razem z Badurą.

Anna Lewandowska w ciekawej stylizacji. Postawiła na ciężkie buty

Fani komplementowali stylizację Anny Lewandowskiej. „Pięknie”, „piękne buty”, „bosko”, „buty!” pisali fani. Anna Lewandowska zawsze kibicuje swojemu mężowi. Razem z Robertem Lewandowskim tworzą zgrane i kochające się małżeństwo. Oczywiście jak każdej parze, zdarzają się kłótnie i kryzysy.

Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą. Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy dam mu buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę”. Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach panuje zgoda – mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW