Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Lewandowska zaskoczyła stylizacją na meczu. Uwagę przykuł jeden element

14.10.2019 10:22

Anna Lewandowska pojawiła się na meczu Polska-Macedonia Północna. Trenerka postawiła na ciekawą stylizacją i oryginalne buty, które zachwyciły jej fanów.

Anna  Lewandowska fot. Viphoto/ East News

Anna Lewandowska kibicowała mężowi na meczu Polska-Macedonia Północna

Anna Lewandowska kibicowała swojemu mężowi w meczu Polska-Macedonia Północna. Trenerka pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z trybun. Anna Lewandowska postawiła na jesienną i wydawać by się mogło, zwyczajną stylizację. Jednak uwagę przykuwają buty, które zachwyciły jej fanów. Ciężkie buty do kolan pochodzą od polskiej marki MMC, której projektanci stworzyli je w limitowanym nakładzie razem z Badurą.

Anna Lewandowska w ciekawej stylizacji. Postawiła na ciężkie buty

Fani komplementowali stylizację Anny Lewandowskiej. „Pięknie”, „piękne buty”, „bosko”, „buty!” pisali fani. Anna Lewandowska zawsze kibicuje swojemu mężowi. Razem z Robertem Lewandowskim tworzą zgrane i kochające się małżeństwo. Oczywiście jak każdej parze, zdarzają się kłótnie i kryzysy.

Ale bywa, że się kłócimy, jak to w rodzinie, ja czasem potrafię być zadziorą. Następnego dnia Robert strzela bramkę, jest w dobrym humorze, pyta, czy dam mu buziaka, a ja mówię: „Nic nie słyszę”. Ale męczymy się, gdy się do siebie nie odzywamy. Zazwyczaj po 15 minutach panuje zgoda – mówiła Anna Lewandowska w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Interesujesz się modą?

RadioZET.pl/SW

Oceń