Zamknij

Anna Mucha goła na zdjęciu na Instagramie. Przesadziła? [ZDJĘCIE]

Redakcja
05.06.2017 12:15
Anna Mucha Instagram
fot. ons.pl

Anna Mucha to jedna z tych polskich aktorek, które zupełnie nie obawiają się eksponowania nagiego ciała. Celebrytka pojawia się na galach w odważnych kreacjach, kilkakrotnie brała udział w sesjach dla magazynów dla panów, ale też sama chętnie wrzuca śmiałe zdjęcia do sieci. Czy tym razem przesadziła?

Wśród wielu zdjęć, które Anna Mucha wrzuca do sieci, większość przedstawia ją samą. Aktorka przyzwyczaiła fanów do częstego publikowania swoich fotek. Niejeden raz na jej Instagramie pojawiały się odważne ujęcia, bo Ania zawsze lubiła prowokować. Jednak kilka dni temu na swoim profilu umieściła zdjęcie, na którym nie ma na sobie żadnej garderoby - z wyjątkiem wielkiej, włochatej czapki... Stoi tyłem do obiektywu, eksponując swoje wdzięki. Przy fotce pojawił się krótki komentarz: "Taka jestem... roztargniona, że już nie pamiętam: to miał być dzień bez stanika czy bez majtek?".

Instagramowi fani Ani Muchy musieli być zaskoczeni, kiedy pojawiła się powyższa fotka. Jak zwykle każdy miał swoją opinię o tym zdjęciu. Jedni są zachwyceni bezpośredniością aktorki, inni krytykowali skłonność do pokazywania tak intymnych zdjęć. Jeszcze inni wręcz nie wierzyli, że to ona. "To nie Mucha, za piękna wcięta talia, haha nie to ciało" - komentuje jedna z osób. "Trzeba być ślepym żeby w to uwierzyć, ze to ona, to nie ta figura" - dodaje ktoś inny. A jak wam się wydaje?

RadioZET.pl/SA