Zamknij

Anna Mucha mogła zagrać anorektyczkę. Zdradza, czemu odrzuciła propozycję

Sylwia Wamej
24.10.2019 15:32
Anna Mucha
fot. Instagram.com/ Anna Mucha

Anna Mucha opowiedziała ostatnio w wywiadzie dla "Gali" o nietypowej propozycji, którą dostała do zagrania. Aktorce zaproponowano rolę anorektyczki, jednak 39-letnia gwiazda nie zgodziła się. Dlaczego ją odrzuciła?

Anna Mucha odrzuciła rolę anorektyczki. Dlaczego?

Anna Mucha nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Gwiazda gra w "M jak miłość", teatrze i angażuje się w coraz to nowe projekty. Ostatnio jednak odrzuciła nietypową rolę. Mucha dostała propozycję zagrania... anorektyczki. Odrzuciła jednak rolę, ze względu na niską gażę.

"Dostałam ostatnio propozycję zagrania… anorektyczki! Co biorę jako świadectwo wiary w mój talent aktorski. Ale honorarium, które mi zaproponowało, było głodowe, więc musiałam zrezygnować" - powiedziała gwiazda w wywiadzie dla "Gali".

Anna Mucha zdradziła, co myśli o dietach

Rola kobiety chorującej na anoreksję z pewnością byłaby dla Anny Muchy nie lada wyznaniem. Jakiś czas temu aktorka mówiła w wywiadzie dla Rozrywka.dziennik.pl, że nie przejmuje się dietami i lubi jeść. "W d....e mam diety. Za bardzo kocham życie, jedzenie, ludzi, świat, swoją pracę, żeby się katować jakimiś nieprzyjemnościami. Dieta jako jedzenie dobrych rzeczy, jako jedzenie częste po to, żeby pobudzać metabolizm, dieta jako niezaśmiecanie swojego organizmu – super, wszystko jest dla ludzi. Może nie wszystko dla wszystkich…" - mówiła Ana Mucha.

Zagłosuj

Odchudzasz się?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW