Słuchaj
Damian Michałowski, Michał Korościel
Konrad Piasecki
Damian Michałowski, Michał Korościel
Marcin Sońta , Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Justyna Dżbik, Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Mucha odsłoniła pośladki na wakacjach

04.08.2017 11:03

Anna Mucha zafundowała sobie gorący wypoczynek we Włoszech. Fotkami z urlopu dzieli się w sieci i nie przestaje zaskakiwać - tym razem odsłoniętymi pośladkami w bardzo skromnym bikini.

Anna Mucha wypina pośladki fot. Instagram

Półnagie zdjęcia Anny Muchy na Instagramie to nie nowość, bo aktorka niejednokrotnie pokazała już, że nie ma problemu z odsłanianiem swojego ciała. Wypoczynek we Włoszech potraktowała jako kolejną okazję do zaprezentowania swoich wdzięków. Aktorka korzysta ze słońca i wygrzewa się na basenie w bardzo skromnym bikini. Tym razem pozbyła się góry i leżąc na kocyku tuż nad brzegiem basenu opala odsłonięte niemal w całości pośladki. Do swojej fotki dołączyła też propozycję oddania "lekko używanego koca".

Nie wiadomo, o co dokładnie chodzi Annie Musze, ale patrząc na jej poprzednie zdjęcie z podziękowaniem dla chłopców (Paprocki&Brzozowski) za "twarzową bluzeczkę" (która eksponuje biust aktorki - co spotkało się z dużym odzewem) można dojść do wniosku, że gwiazda chyba stara się nieco prowokować męską część internetu. Jeśli tak, to się udało. Obydwie fotki doczekały się wielu komentarzy, niestety, niektóre pozostawiają wiele do życzenia.

RadioZET.pl/SA

Oceń
Tagi