Zamknij

Anna Mucha pozuje bez makijażu. Uwagę zwraca też spory dekolt

Sylwia Wamej
12.09.2019 11:41
Anna Mucha
fot. Tricolors/ East News

Anna Mucha opublikowała kolejne selfie na swoim Instagramie. Gwiazda "M jak miłość" tym razem zaprezentowała zdjęcie, na którym pozuje bez makijażu. Fani sceptycznie na nie zareagowali.

Anna Mucha bez makijażu. Uwagę zwraca duży dekolt gwiazdy

Anna Mucha jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Gwiazda "M jak miłość" chętnie publikuje prowokacyjne selfie. Aktorka pokazuje też swoim fanom siebie w naturalnej odsłonie, publikując zdjęcia bez makijażu. Ostatnio zaprezentowała fanom bardzo naturalne selfie, na którym pozuje bez grama makijażu. Uwagę zwraca jednak pokaźny dekolt aktorki. Zdjęcie wywołało mieszane emocje wśród fanów Anny Muchy. "Dlaczego pani tak często pokazuje biust", Co niby rozgrzewa? Ten dziób, czy kawałek cycka" - komentowali. Jednak spora część fanów komplementowała wdzięki aktorki - szczególnie panowie nie szczędzili pozytywnych komentarzy w stronę ostatniego zdjęcia.

Anna Mucha na Instagramie: Unika rodzinnych zdjęć

Anna Mucha lubi prowokować i chyba nie przejmuje się za bardzo docinkami fanów. Robi swoje i chroni życia prywatnego. Nawet w wywiadach niechętnie opowiada o swojej rodzinie. W jednym z wywiadów na pytanie odnośnie macierzyństwa odpowiedziała tylko: "Skłamałabym, gdybym powiedziała: "Ojej, jak jest wspaniale". Na Instagramie aktorki próżno szukać zdjęć z dziećmi czy partnerem.

Zagłosuj

Śledzisz życie polskich gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW