Zamknij

Anna Mucha rozgrzała fanów najnowszym zdjęciem. Aktorka odsłoniła zgrabne nogi

Sylwia Wamej
01.07.2019 14:25
Anna Mucha
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Anna Mucha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozgrzało jej fanów do czerwoności. Aktorka pokazała fotografię z wakacji w bardzo zmysłowej wersji. Fani nie szczędzili gwieździe „M jak miłość” komplementów.

Anna Mucha kusi zgrabnymi nogami

Anna Mucha jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Aktorka lubi publikować swoje zdjęcia, często w sexy odsłonach. Na najnowszej wakacyjnej fotografii aktorka rozgrzała swoich fanów niemal do czerwoności. Gwiazda zapozowała w bikini, na które założyła luźną narzutkę, jednak mocno wyeksponowała zgrabne i opalone nogi. Fani oczywiście w komentarzach komplementowali aktorkę. „Nogi”, „wygląda pani odlotowo”, „petarda” – pisali fani. Anna Mucha to gwiazda, która jest świadoma swojej kobiecości i atutów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoim Instagramie prowokacyjne zdjęcia.

Anna Mucha nie wystąpi w rozbieranej sesji?

Anna Mucha nie ma absolutnie żadnego problemu z odsłanianiem swojego ciała. Jednak jak zapowiedziała niedawno, raczej już nie pojawi się w żadnej rozbieranej sesji. „Ściganie się samej ze sobą jest pociągające, ale nie, chyba nie widzę takiego powodu i nie widzę sensu w tym. Zrobiłam, co chciałam i zdobyłam wszystko. Krótko mówiąc, ja myślę, że ja trafiłam na złote czasy Playboya i podtrzymuję to, co kiedyś powiedziałam. Jeśli ktoś tego nie zrozumiał, to znaczy, że świat się zmienia. Jesteśmy śmieszni, zakłamani, jesteśmy pruderyjni i bezpruderyjni jednocześnie” – powiedziała w rozmowie z mediami.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW