Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anna Mucha rozgrzała fanów najnowszym zdjęciem. Aktorka odsłoniła zgrabne nogi

01.07.2019 14:25

Anna Mucha opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które rozgrzało jej fanów do czerwoności. Aktorka pokazała fotografię z wakacji w bardzo zmysłowej wersji. Fani nie szczędzili gwieździe „M jak miłość” komplementów.

Anna Mucha fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Anna Mucha kusi zgrabnymi nogami

Anna Mucha jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Aktorka lubi publikować swoje zdjęcia, często w sexy odsłonach. Na najnowszej wakacyjnej fotografii aktorka rozgrzała swoich fanów niemal do czerwoności. Gwiazda zapozowała w bikini, na które założyła luźną narzutkę, jednak mocno wyeksponowała zgrabne i opalone nogi. Fani oczywiście w komentarzach komplementowali aktorkę. „Nogi”, „wygląda pani odlotowo”, „petarda” – pisali fani. Anna Mucha to gwiazda, która jest świadoma swojej kobiecości i atutów. Gwiazda już nieraz publikowała na swoim Instagramie prowokacyjne zdjęcia.

Anna Mucha nie wystąpi w rozbieranej sesji?

Anna Mucha nie ma absolutnie żadnego problemu z odsłanianiem swojego ciała. Jednak jak zapowiedziała niedawno, raczej już nie pojawi się w żadnej rozbieranej sesji. „Ściganie się samej ze sobą jest pociągające, ale nie, chyba nie widzę takiego powodu i nie widzę sensu w tym. Zrobiłam, co chciałam i zdobyłam wszystko. Krótko mówiąc, ja myślę, że ja trafiłam na złote czasy Playboya i podtrzymuję to, co kiedyś powiedziałam. Jeśli ktoś tego nie zrozumiał, to znaczy, że świat się zmienia. Jesteśmy śmieszni, zakłamani, jesteśmy pruderyjni i bezpruderyjni jednocześnie” – powiedziała w rozmowie z mediami.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń
Tagi