Zamknij

Anna Mucha zaskoczyła fanów oryginalną kreacją. Gwiazda owinęła nagie ciało folią

Sylwia Wamej
08.07.2019 13:37
Anna Mucha
fot. Piotr Fotek/ Reporter/ East News

Anna Mucha zaprezentowała się fanom na Instagramie w nietypowej kreacji. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje owinięta jedynie w folię. Aktorka uzasadniła, dlaczego wystąpiła w takim stroju.

Anna Mucha pozuje owinięta jedynie folią

Anna Mucha lubi prowokować, wstawiając zdjęcia w zmysłowych ujęciach oraz stylizacjach. Tym razem gwiazda na najnowszym zdjęciu pozuje owinięta jedynie w folię. W najnowszym wpisie wyjaśniła, dlaczego ma na sobie tę nietypową "sukienkę".

"Wczoraj miałam #dzienbezplastiku, który (o ironio!) niespodziewanie skończyłam w takim stroju. Miałam zostać bohaterka, a wyszło jak wyszło ... co jest tym bardziej przerażającą lekcją! ale się nie poddaje" - napisała gwiazda "M jak miłość" na swoim Instagramie. Zdjęcie doczekało się ponad 20 tysięcy polubień i mnóstwo komentarzy. "Aniu Ty nawet w worku foliowy wyglądasz bosko", "Aniu tylko na Tobie jest teraz z 540 torebek foliowych. Jeżeli ta kiecka pójdzie na jakąś akcje dobroczynną to wtedy rozumiem, bo jak na śmietnik, to kiepsko", "ładnemu we wszystkim ładnie" - pisali fani.

Anna Mucha wie, jak rozgrzać swoich fanów

Anna Mucha to gwiazda, która wie, jak rozgrzać swoich fanów. Na jej Instagramie znajdziemy mnóstwo zdjęć, na których aktorka uwielbia kusić. Zresztą Mucha nigdy nie miała problemów z odsłanianiem swojego ciała, choć jak zapowiadała niedawno, raczej już się nie rozbierze dla męskiego magazynu.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ SW