Zamknij

Anna Mucha znów kusi na Instagramie. Aktorka pokazała duży dekolt

Sylwia Wamej
08.10.2019 12:46
Anna Mucha
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Anna Mucha uwielbia prowokować na Instagramie. Gwiazda co rusz wstawia kuszące zdjęcia. Po raz kolejny pokazała fotografię, która rozpaliła jej fanów do czerwoności. Anna Mucha pokazała dekolt.

Anna Mucha pokazała dekolt na Instagramie

Anna Mucha chętnie publikuje zmysłowe zdjęcia na Instagramie, na których odsłania sporo ciała. Na jej profilu nie brakuje kuszących kadrów. Tym razem, już po raz kolejny opublikowała selfie, na którym podkreśliła dość duży dekolt. Tajemniczości i zmysłowości dodały aktorce czarne okulary serca. Fani w komentarzach jak zwykle nie zawiedli i solidnie komplementowali urodę aktorkę. "Piekna", "śliczna", "ty wiesz jak uwodzić i chwała ci za to" - pisali fani w komentarzach.

Anna Mucha w jednym z wywiadów mówiła, że jej seksapil wynika z akceptacji siebie. "Mój seksapil wynika z akceptacji siebie dokładnie taką, jaką jestem, i np. z tego, że uwielbiam kochać się przy włączonym świetle. A nie wtedy, kiedy panuje mrok i nikt nikogo nie widzi"  - mówiła aktorka w jednym z wywiadów.

Anna Mucha o nagości na Instagramie

Anna Mucha choć jest bardzo aktywna na Instagramie, rzadko publikuje zdjęcia z dziećmi. Jednak jak podkreśla, nie zamierza rezygnować z roznegliżowanych zdjęć na Instagramie, tylko dlatego, że widzą je dzieci.

"Ale moje dzieci mój biust widzą na co dzień, więc nie rozumiem, czemu nagle miałoby to być dla nich problemem. Z domu wyniosą raczej poczucie akceptacji siebie i swojego ciała, nawet jeśli bywa niedoskonałe. Więc nie zamienię się w nobliwą starszą panią. Zaraz! A może to jest pomysł! I moja córka będzie cnotliwa i nieskandalizująca?"  - mówiła w jednym z wywiadów.

Zagłosuj

Korzystasz z Instagrama?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW