Zamknij

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcie z wakacji. Fani: "Photoshop w akcji"

Sylwia Wamej
27.09.2019 15:53
Anna Wendzikowska
fot. Instagram.con/ Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska chętnie chwali się na swoim Instagramie zdjęciami z egzotycznych wojaży. Tym razem dziennikarka postanowiła powspominać wakacje i opublikowała fotografię, na której pozuje ze świnkami. Fani zaczęli się zastanawiać, czy zdjęcie nie jest przerobione. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć.

Ana Wendzikowska opublikowała zdjęcie z rajskich wakacji

Anna Wendzikowska lubi publikować na swoim Instagramie zdjęcia z egzotycznych, rajskich wojaży. Dziennikarka postanowiła wrócić wspomnieniami do wyjazdu na Bahamy i wstawiła zdjęcie, na którym siedzi na poręczy jachtu, a w wodzie pluskają się świnki.

"W czeluściach telefonu znalazłam jeszcze jedno niezłe zdjęcie ze świnkami z Exumy. Tutaj trzymam dystans" - napisała Anna Wendzikowska. Pod zdjęciem rozpętała się burzliwa dyskusja dotycząca prawdziwości zdjęcia. Niektórzy fani pisali, że zdjęcie jest przerobione.

Fani zarzucają Wendzikowskiej, że przerabia zdjęcia

Niektórzy fani pisali, że zdjęcie jest przerobione."Photoshop w akcji!!! Zamieszczając taką fotkę można, tylko po co ogółowi taka nienaturalność", "ogólnie zdjęcie dla mnie petarda, ale myślę, że Pani Ania jest tutaj wklejona, jakoś ciężko mi siebie wyobrazić siedzieć na zaokrąglonej wąskiej rurce bez trzymanki na kołyszącym się jachcie", "coś tu nie zagrało" - pisali fani. Komentarzy w podobnym tonie jest więcej. Jednak Ania Wendzikowska postanowiła pokazać, że w żaden sposób nie jest na zdjęciu doklejona czy przerobiona i na swoim InstaStories opublikowała serię fotografii ze świnkami, które tamtego dnia powstały.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów: