Zamknij

Anna Wendzikowska skrytykowana przez fanów. Poszło o zdjęcie z córeczką

Sylwia Wamej
02.12.2019 11:31
Anna Wendzikowska
fot. Artur Zawadzki/Reporter/East News

Anna Wendzikowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z córeczką Kornelią. Fanom nie spodobała się fotografia. Internauci zarzucają dziennikarce, że zdjęciem chciała zwrócić uwagę wyłącznie na swój wygląd.

Anna Wendzikowska skrytykowana przez fanów

Anna Wendzikowska czasem „obrywa” od swoich fanów za zdjęcia, które publikuje na Instagramie. Tym razem fani skrytykowali jej fotografię z córeczką Kornelią. Anna Wendzikowska pokazała na Instagramie, jak przemeblowuje z córeczką pokój. Na zdjęciu zarówno gwiazda, jak i Kornelia stoją tyłem.

Kiedy ulubione lalki i miśki zostają zdetronizowane przez pluszowe Elzę i Annę, to znaczy, że „Frozen 2” już na dobre opanowało nasz dom. Przemeblowanie na ścianie – napisała Wendzikowska, promując również markę spodni, które ma na sobie.

Anna Wendzikowska odpowiedziała na krytykę fanów

Internauci zarzucili dziennikarce, że na tym zdjęciu najbardziej chciała wyeksponować swoją pupę. Spodnie za ciasne; Kiedy i tak chodziło tylko o pupę; pozowanie pupą też oczywiście musiało być; tak, na zdjęcie ewidentnie chodzi o lalki; Myślę, że większą uwagę zwraca twoja pupa, niż lalki – pisali wielbiciele gwiazdy TVN. Anna Wendzikowska stara się jednak mieć dystans do złośliwych komentarzy fanów. Zawsze chodzi o pupę – odpowiedziała dziennikarka.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/SW