Zamknij

Anna Wendzikowska topless w wannie. Dziennikarka kusi zmysłowym zdjęciem z Seulu

Sylwia Wamej
29.10.2019 10:27
Anna Wendzikowska
fot. Instagram.com/ Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska podzieliła się ze swoimi fanami zmysłowym zdjęciem z podróży. Dziennikarka opublikowała fotografię z Seulu, na której pozuje topless w wannie. Fani nie szczędzą dziennikarce komplementów.

Anna Wendzikowska pozuje topless w wannie

Anna Wendzikowska sporo podróżuje. Dziennikarka niedawno odwiedziła Seul. Podróżą z Korei Południowej pochwaliła się oczywiście na Instagramie. Najwięcej emocji wywołało nagie zdjęcie dziennikarki, na którym pozuje w wannie. Poranny czochrun na 101. piętrze z widokiem na Seul – napisała Wendzikowska. Zarówno zmysłowe zdjęcie gwiazdy TVN, jak i widok na Seul zrobiły wrażenie na jej obserwatorach. Pod zdjęciem posypało się mnóstwo komentarzy zachwyconych fanów. Wow, tylko kawy brakuje; Aniu, co za widok. Bajka; bosko, cudownie – pisali zachwyceni internauci.

Anna Wendzikowska nie ukrywa, że podróże są jej wielką pasją. Kiedy tylko może, wsiada w samolot i wybiera egzotyczne kierunki. Swoją pasję do podróżowania przekazuje też córeczkom: Kornelii i Antoninie.

Anna Wendzikowska opowiedziała o macierzyństwie

 Anna Wendzikowska w jednym z wywiadów opowiadała, że ciężko jest jej łączyć pracę z macierzyństwem.

Aktywny tryb życia plus geny. Łączyć macierzyństwo z pracą jest trudno. Zawsze się ma poczucie, że brakuje godzin w dniu. Brakuje czasu na wszystko. Chciałoby się jednemu dziecku poświecić czas i uwagę. Jest praca, jest dom, są przyjaciele, są pasje. Wszystkiego jest tyle, że w każdym momencie ma się wrażenie, że powinnam robić coś innego. Taki zdrowy balans to jest klucz – mówiła Wendzikowska w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Zagłosuj

Lubisz podróżować?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW