Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Anne Hathaway jest w ciąży. 36-letnia aktorka po raz drugi zostanie mamą

25.07.2019 10:01

Anne Hathaway jest w drugiej ciąży. 36-letnia gwiazda poinformowała swoich fanów na Instagramie, że po raz drugi zostanie mamą. Jaka jest płeć dziecka?

Anne Hathaway fot. Xinhua News/ East News

Anne Hathaway po raz drugi zostanie mamą

Anne Hathaway po raz drugi zostanie mamą. Jak większość gwiazd, aktorka zdecydowała się przekazać radosną nowinę fanom za pośrednictwem Instagrama. Opublikowała zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem i napisała, że nie było jej łatwo zajść z drugą ciążę.

„To nie do filmu. Żarty na bok, dla wszystkich tych, którzy przechodzą przez piekło bezpłodności i problemów z poczęciem, wiedzcie, proszę, że nie było łatwo w przypadku żadnej z moich ciąż” – napisała Anne na swoim Instagramie. Na razie nie jest znana płeć dziecka. Aktorka nie poinformowała też fanów, kiedy planuje urodzić.

Anne Hathaway i Adam Shulman wychowują 3-letniego syna Jonathana

Aktorka razem z mężem Adamem Shulmanem wychowuje 3-letniego syna Jonathana. O pierwsze dziecko para starała się ponad trzy lata. Gwiazda już niebawem będzie musiała odpocząć od zawodowych obowiązków. Tymczasem w polskich kinach można oglądać Anne Hathaway w filmie „Oszustki”. Anne Hathaway dała się poznać publiczności, grając w takich filmach jak m.in. „Diabeł ubiera się u Prady”, „Nędznicy” oraz „Alicja po drugiej stronie lustra”.

Zagłosuj

Lubisz dzieci?

RadioZEt.pl/SW

Oceń