Zamknij

Anne Hathaway urodziła. Gwiazda ukrywała to przed mediami

Patrycja Chudolińska
10.12.2019 12:57
Anne Hathaway
fot. Felipe Ramales/SplashNews.com/East News

Anna Hathaway urodziła. Amerykańska aktorka filmowa i piosenkarka została przyłapana przez paparazzi z nosidełkiem. Gwiazda najwyraźniej od jakiegoś czasu ukrywała wiadomość o porodzie.

Anne Hathaway urodziła

Anna Hathaway doczekała się drugiego dziecka. Aktorka znana z takich filmów jak „Les Misérables. Nędznicy” oraz „Rachel wychodzi za mąż” została sfotografowana przez paparazzi w Connecticut. Na zdjęciu widać, że ma dużo mniejszy brzuch. Za rękę trzyma starszego syna, natomiast obok jej mąż Adam Shulman niesie fotelik samochodowy z noworodkiem.

Szczęśliwi rodzice nie pochwalili się oficjalnie tą wiadomością. Dziecko najprawdopodobniej przyszło na świat w ostatnich dniach – jeszcze trzy tygodnie temu aktorka „Diabeł ubiera się u Prady” opublikowała zdjęcie na Instagramie z dużym brzuszkiem. Była wtedy w 37. tygodniu ciąży.

Do wszystkich, którzy przechodzą przez niepłodność i piekło związane z zapłodnieniem, proszę, wiedzcie, że to nie była prosta droga w przypadku obu moich ciąż – przyznała w opisie pod jednym z opublikowanych zdjęć.

Anne Hathaway przez całą ciążę nie zdradziła płci oraz imienia drugiego dziecka. Fani czekają z niecierpliwością na pierwsze zdjęcia noworodka i już teraz składają gratulacje na jej profilu na Instagramie.

RadioZET.pl/PCh