Zamknij

Annie Lennox wsparła Sinead O'Connor

Redakcja
09.08.2017 15:54
Annie Lennox
fot. Ray Tang/LNP/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Sinead O'Connor opublikowała w sieci dramatyczny filmik, w którym mówi o tym, jak trudno jest jej żyć nie mając wsparcia ze strony bliskich. Odpowiedziała na niego inna piosenkarka - Annie Lennox.

Niedawno Sinead O'Connor zamieściła w sieci wstrząsające nagranie, w którym opowiada o swojej samotności i zmaganiu się z kilkoma różnymi schorzeniami psychicznymi. Autorka wielkiego hitu lat 90. "Nothing compares to You" od dawna nie ma kontaktu z rodziną, nie widuje się z dziećmi. Już w 2015 próbowała odebrać sobie życie, jednak próba okazała się nieskuteczna. Teraz piosenkarka mieszka w motelu a w jej otoczeniu nie ma nikogo bliskiego, poza lekarzami.

- Jestem zupełnie sama i nie mam absolutnie nikogo w swoim życiu, za wyjątkiem mojego psychiatry, najsłodszego człowieka na świecie, który mówi, że jestem jego bohaterem. To jedyna rzecz utrzymująca mnie w tej chwili przy życiu. Fakt, że jestem jego cholernym bohaterem. To poniekąd żałosne. Nagle wszyscy, którzy przypuszczalnie powinni cię kochać i troszczyć się o ciebie, traktują cię jak gówno - stwierdza O'Connor w zamieszczonym wideo.

Ten dramatyczny apel o pomoc odbił się w mediach głośnym echem, jednak jak zakończy się to dla samej wokalistki? Ze wsparciem ruszyła inna piosenkarka - Annie Lennox.

Wokalistka zaapelowała do bliskich Sinnead i wyraziła swoje zaniepokojenie stanem O'Connor.

- Właśnie oglądałam te bardzo niepokojące wołania Sinead o pomoc, nagrane w motelu w New Jersey, gdzie, jak mówi, nie ma nikogo, kto mógłby jej pomóc - poza psychiatrą. Zdałam sobie sprawę z tego, że Sinead zmaga się z poważnymi schorzeniami psychicznymi, ale wydaje się, że postawiła wszystko na jedną kartę, dlatego boję się o jej bezpieczeństwo. Czy naprawdę nie ma tam żadnych bliskich przyjaciół lub rodziny, którzy mogliby być z nią i dać jej trochę wsparcia? To przerażające widzieć ją w tak ciężkim stanie.

Miejmy nadzieję, że bliscy Sinead O'Connor zareagują i udzielą jej wsparcia.

RadioZET.pl/Dailymail/SA