Zamknij

Antek Królikowski opowiedział o nowym związku: „Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną”

Sylwia Wamej
06.05.2019 13:59
Antek Królikowski
fot. Instagram.com/ Antek Królikowski

Antek Królikowski niedawno pochwalił się na Instagramie nowym związkiem z tajemniczą Kasią. W rozmowie z „Dzień Dobry TVN” aktor uchylił rąbka tajemnicy i opowiedział o nowej relacji.

Antek Królikowski opowiedział o nowym związku

Antek Królikowski ma nową dziewczynę, którą niedawno pochwalił się na Instagramie. Tajemnicza Kasia nie ma nic wspólnego ze światem show-biznesu, więc nic dziwnego, że debiut na salonach był dla niej nie lada stresem. Para pojawiła się razem na zamknięciu 12. edycji festiwalu Mastercard Off Camera w Krakowie. Nowa dziewczyna Antka nie do końca odnajdywała się w świetle reflektorów. Widać, że chce też chronić swoją prywatność. Na Instagramie Antka pokazuje się w okularach przeciwsłonecznych, z kolei jej konto na Instagramie nie jest upublicznione. Niewiele wiadomo też na temat jej zajęcia. Podobno jest prawniczką w jednej z warszawskich kancelarii.

Antek Królikowski: „Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną”

W najnowszym wywiadzie dla „Dzień Dobry TVN” Antek Królikowski opowiedział nieco więcej o swoim związku.

– Moja dziewczyna nie jest osobą publiczną i staram się dbać o to, by czuła się dobrze w moim towarzystwie. Ona też rozumie, że wykonuję taki zawód, jaki wykonuję, więc przychodzi ze mną na imprezę otwarciową OFF Camery, ale nie staje ze mną na ściance – tłumaczył aktor. Królikowski dodał też, że nagłe upublicznienie wizerunku nie było łatwe dla Kasi.

– Nie chciałem wcale żadnych zdjęć, ona też nie chciała. Nagle została upubliczniona, co nie jest łatwe. Ja upubliczniłem jej wizerunek na Instagramie, ale tam Kasia zawsze jest w okularach. To nie jest tak, że ja się wstydzę tym, jak żyję, ale dziś każdy ma prawo dzielić się swoim życiem tak, jak ma na to ochotę – dodał aktor.

Warto dodać, że w rozmowie z „Fleszem” Królikowski dodawał, że jego związek z Kasią nigdy nie będzie medialny. „To nie jest i nigdy nie będzie medialny związek! Moja partnerka nie ma nic wspólnego z show-biznesem” – podkreślał.

Zagłosuj

Śledzisz plotki z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/ Viva.pl/ SW