Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Antek Królikowski pokazał romantyczne zdjęcie ze swoją dziewczyną. Bawili się na weselu Mikołaja Krawczyka

16.09.2019 11:36

Antek Królikowski od kilku miesięcy jest zakochany. Wybranką aktora jest Kasia, która nie jest związana z show-biznesem. Para bawiła się ostatnio na weselu Mikołaja Krawczyka. Antek Królikowski opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie z imprezy.

Antek Królikowski fot. Mateusz Jagielski/ East News

Antek Królikowski pokazał romantyczne zdjęcia z dziewczyną na Instagramie

Antek Królikowski od jakiegoś czasu spotyka się z piękną Kasią Dąbrowską. Dziewczyna nie jest związana w żaden sposób z show-biznesem, jednak chętnie towarzyszy swojemu ukochanemu na imprezach show-biznesowych. Ostatnio para bawiła się na weselu Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Aktor na swoim Instagramie pokazał dwa zdjęcia z imprezy. Na jednym z nich nie brakuje czułego pocałunku z ukochaną.

Mimo że aktor zapowiadał, że związek z Kasią nie będzie medialny, dziewczyna aktora chętnie gości na jego Instagramie i branżowych imprezach. 

Antek Królikowski nie chce za dużo mówić o nowym związku

Sam aktor niewiele mówi w wywiadach o ukochanej. Kasia jest spoza show-biznesu i chciałbym, żeby tak zostało. Nie chcę o niej opowiadać. Najważniejsze jest dla mnie to, że jesteśmy razem, a zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo być dziewczyną kogoś, w kogo co jakiś czas celują obiektywami aparatów i kto jest bohaterem durnych artykułów – opowiadał Antek Królikowski w jednym z wywiadów.

Antek Królikowski nie może też narzekać na brak propozycji zawodowych. Antka można aktualnie oglądać w kontrowersyjnym filmie Patryka Vegi „Polityka”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

RadioZEt.pl/SW

Oceń