Zamknij

Antek Królikowski pokazał romantyczne zdjęcie ze swoją dziewczyną. Bawili się na weselu Mikołaja Krawczyka

Sylwia Wamej
16.09.2019 11:36
Antek Królikowski
fot. Mateusz Jagielski/ East News

Antek Królikowski od kilku miesięcy jest zakochany. Wybranką aktora jest Kasia, która nie jest związana z show-biznesem. Para bawiła się ostatnio na weselu Mikołaja Krawczyka. Antek Królikowski opublikował na Instagramie romantyczne zdjęcie z imprezy.

Antek Królikowski pokazał romantyczne zdjęcia z dziewczyną na Instagramie

Antek Królikowski od jakiegoś czasu spotyka się z piękną Kasią Dąbrowską. Dziewczyna nie jest związana w żaden sposób z show-biznesem, jednak chętnie towarzyszy swojemu ukochanemu na imprezach show-biznesowych. Ostatnio para bawiła się na weselu Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak. Aktor na swoim Instagramie pokazał dwa zdjęcia z imprezy. Na jednym z nich nie brakuje czułego pocałunku z ukochaną.

Mimo że aktor zapowiadał, że związek z Kasią nie będzie medialny, dziewczyna aktora chętnie gości na jego Instagramie i branżowych imprezach. 

Antek Królikowski nie chce za dużo mówić o nowym związku

Sam aktor niewiele mówi w wywiadach o ukochanej. Kasia jest spoza show-biznesu i chciałbym, żeby tak zostało. Nie chcę o niej opowiadać. Najważniejsze jest dla mnie to, że jesteśmy razem, a zdaję sobie sprawę, że nie jest łatwo być dziewczyną kogoś, w kogo co jakiś czas celują obiektywami aparatów i kto jest bohaterem durnych artykułów – opowiadał Antek Królikowski w jednym z wywiadów.

Antek Królikowski nie może też narzekać na brak propozycji zawodowych. Antka można aktualnie oglądać w kontrowersyjnym filmie Patryka Vegi „Polityka”.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW