Zamknij

Antek Królikowski i Baron razem na siłowni. Nagrali wspólny filmik

Maciej Friedrich
13.05.2019 15:34
Antek Królikowski i Baron razem na siłowni. Nagrali wspólny filmik
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Antoni Królikowski i Baron niespodziewanie spotkali się na siłowni. Były i obecny partner Julii Wieniawy nagrali wspólny filmik. Panowie przeprowadzili krótki dialog, a Antek nawiązał do obecnego związku muzyka Afromental z Julią Wieniawą.

Antek Królikowski i Julia Wieniawa otrząsnęli się już po rozstaniu, o czym świadczyć może fakt, że oboje zaangażowali się w nowe związki. Julia szczęście odnalazła w ramionach gitarzysty grupy Afromental Barona, choć na początku aktorka i muzyk trzymali swoją relację w tajemnicy. Po raz pierwszy oficjalnie razem pokazali się w połowie kwietnia na jednym z pokazów mody.

Z kolei Antoniego Królikowskiego razem z nową partnerką pierwszy raz oficjalnie można było zobaczyć na gali Biznes Boxing Polska. Na początku kwietnia aktor potwierdził, że „jego serce jest zajęte”. Przyznał też, że jego ukochana Kasia nie jest związana z show-biznesem i unika medialnego rozgłosu.

Antek i Julia pytani o rozstanie podkreślali, że nie ma między nimi żadnego konfliktu i nadal się przyjaźnią. Nieco inaczej jednak sprawa może prezentować się, jeśli chodzi o relację Królikowskiego i Barona.

Post Antka Królikowskiego
fot. Instagram:@vogule.poland/antek.krolikowski

Antek Królikowski i Baron wspólnie na Instagramie

W sobotę na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiło się nagranie z siłowni. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że na filmiku pojawia się również Baron. Okazało się, że panowie spotkali się na treningu. Antek postanowił wykorzystać okazję i nagrać zabawne wideo z muzykiem Afromental. Panowie przeprowadzili krótki dialog.

– O to i on. Mój xseroboy – zażartował Królikowski.

– Chciałbyś. Chyba Ty – odgryzł się Baron z uśmiechem.

Antek skwitował spotkanie krótkim „nara”, a na nagraniu umieścił napis „kiedy były spotka obecnego”. Panowie stale się uśmiechali i nie było widać między nimi żadnego spięcia. Nagranie po kilku godzinach zniknęło jednak z profilu aktora.

Zagłosuj

Śledzisz uczuciowe życie polskich gwiazd?

Liczba głosów:

Antek Króikowski i Baron
fot. Instagram:@vogule.poland/antek.krolikowski/Gala.pl

RadioZET.pl/gala.pl/MF