Zamknij

Antonio Banderas pokazał córkę na czerwonym dywanie. Podobna do taty?

Sylwia Wamej
28.11.2019 10:07
Antonio Banderas
fot. G3 online/ East News

Antonio Banderas zabrał córkę na czerwony dywan. Hiszpański aktor pojawił się w towarzystwie 23-letniej córki Stelli na imprezie "Vanity Fair". Podobna do słynnego taty?

Antonio Banderas pokazał córkę na czerwonym dywanie

Antonio Banderas zabrał córkę na galę "Vanity Fair". Znany aktor pozował na ściance w towarzystwie jedynej córki, 23-letniej Stelli. Ojciec i córka wzbudzili zachwyt fotoreporterów. Nic, dziwnego, w końcu Stella wyrosła na piękną kobietę. Choć na co dzień stroni od świata show-biznesu, zdecydowała się pójść w ślady sławnych rodziców - taty Antonio Banderasa i mamy - Melanie Griffith.

23-letnia Stella na co dzień uczy się w jednej z nowojorskich szkół aktorskich. Zresztą od dziecka jest związana z aktorskim światem, ze względu na słynnych rodziców. Stella gdy miała zaledwie 3 latka, wzięła udział w reżyserskim debiucie jej ojca - "Wariatka z Alabamy".

Antonio Banderas i Melanie Griffith. Kiedy się rozstali?

Antonio Banderas i Melanie Griffith pobrali się w 1996 roku. W 2015 roku rozwiedli się, jednak wciąż mają ze sobą dobre relacje. Antonio Banderas jest jednym z najpopularniejszych gwiazd kina hiszpańskiego i symbolem męskiego seksapilu. Jego ostatnią rolą jest kreacja Salvadora Mallo w filmie "Ból i blask" w reżyserii Pedro Almodovara.

Zagłosuj

Lubisz oglądać filmy?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW