Zamknij

Apoloniusz Tajner przeprowadza się z ukochaną do Warszawy. Wybuduje dla niej luksusową willę

Sylwia Wamej
04.07.2019 15:16
Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec
fot. Viphoto/ East News

Apoloniusz Tajner niedawno wziął ślub z młodszą o 36 lat Izabelą Podolec. Zakochani oczekują pierwszego dziecka. Para planuje przenieść się też do Warszawy, gdzie razem zamieszkają w luksusowej willi.

Apoloniusz Tajner przeprowadza się z żoną do Warszawy

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec niedawno powiedzieli sobie sakramentalne „Tak”. Para, która spotykała się ze sobą od ośmiu lat, oczekuje dziecka. To jeszcze nie koniec zmian w ich życiu. Jak donosi  „Na żywo”, małżeństwo planuje przeprowadzkę do Warszawy, która była marzeniem Izabeli. To właśnie dla niej Apoloniusz Tajner zostawił rodzinną Wisłę.

„Przeprowadzka była marzeniem Izy, dla niej Tajner zdecydował się zostawić Wisłę. Działkę już kupili” – donosi znajomy pary. Willa ma znajdować się w warszawskiej dzielnicy Wesoła. Dom ma mieć ponad 200 metrów kwadratowych i będzie otoczony pięknym ogrodem i placem zabaw. Jak dowiedział się tygodnik „Na żywo”, willa może kosztować nawet 5 mln złotych. 

EN_01297822_0322
fot. East News

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner: Razem na przekór hejterom

Izabela Podolec i Apoloniusz Tajner poznali się w 2011 roku. Ukochana trenera miała wtedy jedynie 21 lat. „Poznałam Apoloniusza, jak miałam 21 lat, całe dorosłe życie spędzam z nim i on też mnie w jakiś sposób ukształtował” – mówiła Podolec w jednym z wywiadów. Mimo złośliwych komentarzy, że Izabela mogłaby być nawet wnuczką Apoloniusza Tajnera, zakochani nic sobie nie robią z uszczypliwości. Ich miłość wciąż kwitnie. Apoloniusz Tajner jest już ojcem dorosłych dzieci z poprzedniego małżeństwa — Tomisława i Dominiki.

Zagłosuj

Śledzisz doniesienia z życia gwiazd?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW